Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 28-123 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 14 желтоқсанда № 4417 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 13-63 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4050 тіркелген, 2017 жылдың 13 қаңтарында "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5 668 303 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 387 733 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 23 523 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 11 860 мың теңге;
трансферттер түсімі 5 245 147 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 757 616 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 637 751 мың теңге;
субвенциялар 3 849 780 мың теңге;
2) шығындар 5 666 751 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 19 778 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34 035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14 257 мың теңге;
4)қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 34 605 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 52 831 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 52 831мың теңге.".

О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-63 "О бюджете Сарканского района на 2017-2019 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 8 декабря 2017 года № 28-123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2017 года № 4417
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2017-2019 годы" от 20 декабря 2016 года № 13-63 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4050, опубликован 13 января 2017 года в районной газете "Саркан") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1)доходы 5 668 303 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 387 773 тысяч тенге;
неналоговые поступления 23 523 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 11 860 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5 245 147 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 757 616 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 637 751 тысяч тенге;
субвенции 3 849 780 тысяч тенге;
2) затраты 5 666 751 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 19 778 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34 035 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14 257 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 34 605 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 52 831 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 52 831 тысяч тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 28 сессиясының төрағасы Ж. Доланбаева
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов, экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
28 сессии Сарканского
районного маслихата Ж. Доланбаева
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов

Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы "8" желтоқсандағы "Сарқан ауданының мәслихатының 2016 жылдың 20 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" №13-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 28-123 шешіміне қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 13-63 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Сарқан ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

Приложение к решению Сарканского районного маслихата от "8" декабря 2017 года № 28-123 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-63 "О бюджете Сарканского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Сарканского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 13-63 "О бюджете Сарканского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Сарканского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы