Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 30-130 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда 4489 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 159 946 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 66 271 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 93 675 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 54 468 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 39 207 мың теңге;
2) шығындар 159 946 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 06.12.2018 № 50-210 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58 209 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 088 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 696 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттердің түсімдері 52 425 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 732 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 17 693 мың теңге;
2) шығындар 58 209 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 06.12.2018 № 50-210 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2018-2020 годы
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 22 декабря 2017 года № 30-130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4489.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Саркан на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 159 946 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 66 271 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 93 675 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 54 468 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 39 207 тысяч тенге;
2) затраты 159 946 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 06.12.2018 № 50-210 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 58 209 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 5 088 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 696 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 0 тенге;
поступлениям трансфертов 52 425 тысяч тенге, в том числе:
целевым текущим трансфертам 34 732 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 17 693 тысячи тенге;
2) затраты 58 209 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 06.12.2018 № 50-210 (вводится в действие с 01.01.2018).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 06.12.2018 № 50-210 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 06.12.2018 № 50-210 (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".

8. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Е. Алинов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов
Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы және ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы № 30-130 шешіміне 1-қосымша
Сарқан қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 06.12.2018 № 50-210 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I. Кірістер

8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
Сарканского районного маслихата Е. Алинов
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 30-130 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Саркан на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 06.12.2018 № 50-210 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 30-130 шешіміне 4-қосымша
Алмалы ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 06.12.2018 № 50-210 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение 4 к решению Сарканского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 30-130 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Алмалинского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 06.12.2018 № 50-210 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Сарқан аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттерітуралы" №30-130 шешіміне 7-қосымша
Екіаша ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 7 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 14.03.2018 № 42-180 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I. Кірістер

Приложение 7 к решению Сарканского районного маслихата от "22" декабря 2017 года № 30-130 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2018-2020 годы"
Бюджет Екиашинского сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Сарканского районного маслихата Алматинской области от 18.08.2018 № 42-180 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы