Талғар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 9 маусымдағы № 15-88 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 27 маусымда № 4256 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Талғар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихаты аппаратының басшысы Умирзаков Алмас Нурдаулетовичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессияс төрағасы М. Дюсебаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Ж. Еңкебайұлы
Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы "09" маусымдағы № 15-88шешіміне қосымша
Талғар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 51-292 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3646 тіркелген, 2016 жылдың 15 қаңтарында аудандық "Талғар" газетінде жарияланған);
2. "Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 ақпандағы № 54-301 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3717 тіркелген, 2016 жылдың 23 ақпанында аудандық "Талғар" газетінде жарияланған);
3. "Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 29 наурыздағы № 2-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3773 тіркелген, 2016 жылы 15 сәуірінде аудандық "Талғар" газетінде жарияланған);
4. "Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 мамырдағы № 4-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3869 тіркелген, 2016 жылдың 17 маусымында аудандық "Талғар" газетінде жарияланған);
5. "Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 20 шілдедегі № 6-29 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3927 тіркелген, 2016 жылдың 5 тамызында аудандық "Талғар" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых решений Талгарского районного маслихата
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 9 июня 2017 года № 15-88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 июня 2017 года № 4256
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Талгарского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талгарского районного маслихата Умирзакова Алмас Нурдаулетовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата М. Дюсебаев
Секретарь районного
маслихата Ж. Енкебайулы
Приложение к решению Талгарского районного маслихата от "09" июня 2017 года № 15-88
Перечень некоторых решений Талгарского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 51-292 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3646, опубликован 15 января 2016 года в районной газете "Талгар");
2. "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы" от 5 февраля 2016 года № 54-301 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3717, опубликован 23 февраля 2016 года в районной газете "Талгар");
3. "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы" от 29 марта 2016 года № 2-9 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3773, опубликован 15 апреля 2016 года в районной газете "Талгар");
4. "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы" от 20 мая 2016 года № 4-20 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3869, опубликован 17 июня 2016 года в районной газете "Талгар");
5. "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы" от 20 июля 2016 года № 6-29 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3927, опубликован 5 августа 2016 года в районной газете "Талгар");

6. "Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 51-292 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 28 қазандағы № 8-46 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4006 тіркелген, 2016 жылдың 18 қарашасында аудандық "Талғар" газетінде жарияланған).

6. "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 51-292 "О районном бюджете Талгарского района на 2016-2018 годы" от 28 октября 2016 года № 8-46 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4006, опубликован 18 ноября 2016 года в районной газете "Талгар").