Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 21-109 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 15 желтоқсанда № 4432 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 10-57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4053 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарында аудандық "Талғар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 17693507 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3341749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 89251 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 691682 мың теңге;
трансферттер түсімдері 13570825 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3043566 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 4520919 мың теңге;
субвенциялар 6006340 мың теңге;
2)шығындар 18037576 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 33086 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 47646 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14560 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) - 377155 мың теңге;

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Талгарского района на 2017-2019 годы"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 11 декабря 2017 года № 21-109. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 декабря 2017 года № 4432
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "О бюджете Талгарского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 10-57 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4053, опубликован 18 января 2017 года в районной газете "Талгар") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 17693507 тыся тенге, в том числе:
налоговые поступления 3341749 тысяч тенге;
неналоговые поступления 89251 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 691682 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13570825 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3043566 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 4520919 тысяч тенге;
субвенции 6006340 тысяч тенге;
2) затраты 18037576 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 33086 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 47646 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14560 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 377155 тысяч тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 377155 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Дюсебаев
Талғар аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Еңкебайұлы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
377155 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата М. Дюсебаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы

Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы "Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 21-109 шешіміне қосымша
Талғар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 10-57 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Талғар ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложение к решению Талгарского районного маслихата от 11 декабря 2017 года № 21-109 "О внесений изменений в решение Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Талгарского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Талгарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 10-57 "О бюджете Талгарского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Талгарского района на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование