Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-121 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 9 қаңтарда № 4486 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Талғар қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 786 350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 766 588 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 460 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 19 302 теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 19 302 теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 786 350 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 37-173 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018-2020 жылдарға арналған Алатау ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 150 643 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 120 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 30 143 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 30 143 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 150 643 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 37-173 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2018-2020 жылдарға арналған Белбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2018-2020 годы
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 27 декабря 2017 года № 23-121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 января 2018 года № 4486.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Талгар на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 786 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 766 588 тысяч тенге;
неналоговые поступления 460 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 19 302 тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 19 302 тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 786 350 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 30.11.2018 № 37-173 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Алатауского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 150 643 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 120 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 30 143 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 30 143 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 150 643 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 30.11.2018 № 37-173 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет Белбулакского сельского округа на 2018-2020 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

1) кірістер 188 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 150 805 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 38 038 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 38 038 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
2) шығындар 188 867 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.
Ескерту. 11 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 37-173 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2018 жылға арналған қала мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 1 217 202 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін, оның ішінде:
Талғар қаласы
Алатау ауылдық округі
Белбұлақ ауылдық округі
Бесағаш ауылдық округі
Бесқайнар ауылдық округі
Гүлдала ауылдық округі
Кеңдала ауылдық округі
Қайнар ауылдық округі
Нұра ауылдық округі
Панфилов ауылдық округі
Тұздыбастау ауылдық округі
542 400 мың теңге;
99 714 мың теңге;
84 279 мың теңге;
101 724 мың теңге;
1 704 мың теңге;
61 470 мың теңге
59 122 мың теңге;
26 165 мың теңге;
54 061 мың теңге;
46 382 мың теңге;

1) доходы 188 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 150 805 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 38 038 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 38 038 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
2) затраты 188 867 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 30.11.2018 № 37-173 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Предусмотреть в бюджетах города и сельских округов на 2018 год бюджетные изьятия в районный бюджет в сумме 1 217 202 тысяч тенге, в том числе:
Талгар город
Алатауский сельский округ
Белбулакский сельский округ
Бесагашский сельский округ
Бескайнарский сельский округ
Гулдалинский сельский округ
Кендалинский сельский округ
Кайнарский сельский округ
Нуринский сельский округ
Панфиловский сельский округ
Туздыбастауский сельский округ
542 400 тысяч тенге;
99 714 тысячи тенге;
84 279 тысяч тенге;
101 724 тысячи тенге;
1 704 тысячи тенге;
61 470 тысяч тенге;
59 122 тысячи тенге;
26 165 тысяч тенге;
54 061 тысяча тенге;
46 382 тысячи тенге;

140 181 мың теңге.
Ескерту. 12 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 06.03.2018 № 26-131 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихатының "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Сембаев
Талғар аудандық мәслихатының
хатшысы Ж. Еңкебайұлы

140 181 тысяча тенге.".
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06.03.2018 № 26-131 (вводится в действие с 01.01.2018).
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Талгарского районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития, тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства и бюджета".
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Талгарского
районного маслихата А. Сембаев
Секретарь Талгарского
районного маслихата Ж. Енкебайулы

Талғар аудандық мәслихатының 2017 жылғы "27" желтоқсандағы "Талғар ауданының Талғар қаласы мен ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 23-121 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Талғар қаласының бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Талағар аудандық мәслихатының 30.11.2018 № 37-173 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложение 1 к решению Талгарского районного маслихата от "27" декабря 2017 года № 23-121 "О бюджетах города Талгар и сельских округов Талгарского района на 2018-2020 годы"
Бюджет города Талгар на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 30.11.2018 № 37-173 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование