Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 маусымдағы № 6-15-95 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 19 маусымда № 4243 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 6-10-57 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4044 тіркелген, 2017 жылдың 12 қаңтарында, 2017 жылдың 20 қаңтарында, 2017 жылдың 27 қаңтарында, 2017 жылдың 30 қаңтарында, 2017 жылдың 06 ақпанында "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9021083 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1607831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 5421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 34435 мың теңге;
трансферттер түсімі 7373396 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1292711 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 2617405 мың теңге;
субвенциялар 3463280 мың теңге;
2) шығындар 9097962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13621 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 34035 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 20414 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 6-10-57 "О бюджете Уйгурского района на 2017-2019 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 7 июня 2017 года № 6-15-95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 июня 2017 года № 4243
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджете Уйгурского района на 2017-2019 годы" от 20 декабря 2016 года № 6-10-57 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4044, опубликован 12 января 2017 года, 20 января 2017 года, 27 января 2017 года, 30 января 2017 года, 6 февраля 2017 года в газете "Карадала тынысы – Карадала напаси") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 9021083 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1607831 тысячи тенге;
неналоговые поступления 5421 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 34435 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7373396 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1292711 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 2617405 тысячи тенге;
субвенции 3463280 тысячи тенге;
2) затраты 9097962 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13621 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 34035 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 20414 тысячи тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) (–) 90500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 90500 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4) дефицит (профицит) бюджета (-) 90500 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 90500 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорту, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".

4. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Е. Ахметов
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2017 жылғы "7" маусымдағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-10-57 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-15-95 шешіміне қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімімен бекітілген 1-қосымша
Ұйғыр ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата Е. Ахметов
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение к решению Уйгурского районного маслихата от "7" июня 2017 года № 6-15-95 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 20 декабря 2016 года № 6-10-57 "О бюджете Уйгурского района на 2017-2019 годы"
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата от 20 декабря 2016 года №6-10-57 "О бюджете Уйгурского района на 2017-2019 годы"
Бюджет Уйгурского района на 2017 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
Наименование
I. Доходы