"Жамбыл облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тiзбесiн бекiту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 10 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 ақпанда № 3314 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тiзбесiн бекiту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2907 болып тіркелген, 2016 жылдың 23 қаңтарда "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Жамбыл облысының жергiлiктi маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2017 жылғы 26 қаңтардағы
№ 10 қаулысына қосымша
Жамбыл облысының жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі
Орналасқан жері
Су айдындарының атауы
1.
Байзақ ауданы
1. Ақкүмбез
2. Кеңес-2
3. Қарақайнар
4. Дауытбай
5. Көшеней
6. Темірбек
7. Жиеналы
8. Юбилейное
9. Воинское

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Жамбылской области"
Постановление акимата Жамбылской области от 26 января 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 февраля 2017 года № 3314
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2907, опубликовано в газете "Знамя труда" от 23 января 2016 года) следующие изменения:
перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Жамбылской области, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 26 января 2017 года № 10
Перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Жамбылской области
Место расположения
Название водоемов
1.
Байзакский район
1. Аккумбез
2. Кенес-2
3. Каракайнар
4. Дауытбай
5. Кошеней
6. Темирбек
7. Жиеналы
8. Юбилейное
9. Воинское

10. Сарыбалдақ
11. Шәлке
12. Шапаваловское
13. Арғын-қамалған
14. Каскад Темірбек
15. Багара-2
16. Ынтымақ
17. Қарабақыр 18. Көктал
19. Болатбек
20. Түймекент
2.
Жамбыл ауданы
1. Бөгеткөл
2. Таскөл (Каменное)
3. Сеңгірбай-1
4. Сеңгірбай-2 (Үмбет)
5. Сеңгірбай-3 (Аюбай)
6. Сұлукөл
7. Каскад Көктем
8. Көлқайнар
9. 5-Ферма
10. Кіші Ақкөл
11. Каскад Шоқай
12. Каскад Рахат
13. Бөкен
14. Шайдана
15. Ділдебай
16. Жаманкөл
17. Нұрлы
18. Жасөркен-1 19. Бекнұр
20. Пруд 6
3.
Жуалы ауданы
1. Билікөл
2. Теріс-Ашыбұлақ
3. Дарбаза
4. Каскад Шақпақ
5. Төрт ауыл
6. Каскад Ақтөбе
7. Ботақара
8. Қожағұл бұлақ
9. Көкәуіт
10. Қоралас
11. Ұзынбұлақ
12. Каскад Бағдат
13. Кәріқорған-1
14. Кәріқорған-2
15. Корейское 16. Дихан 17. Қоңыртөбе-1 18. Қоңыртөбе-2
19. Жоғарғы құрама
4.
Т. Рысқұлов ауданы
1. Шілік
2. Новое
3. Белогорка
4. Пруд Разъезд-98
5. Құндыз
6. Қызылшаруа 7. Баскөл
8. Каскад 4-бөлімше
9. Юбилейное
10. Ленинский-Комсомольский
11. Ақкүшік
12. Көкшырат
13. Сұмқайтты
5.
Меркі ауданы
1. Аспара
2. Ақермен-1
3. Ақермен-2
4. Қаратума
5. Қарағау
6. Ленин-Жолы
7. Қазақстан
8. Қызыл қыстақ
9. Төменгі Мақанды
10. Чистые пруды
11. Кеңес
12. Кіші Арал
13. Хамзайка
6.
Мойынқұм ауданы
1. Қаракөл
2. Кіші-қамқалы
3. Қашқантеңіз
7.
Талас ауданы
1. Ақкөл
2. Жартас
3. Мыңшұқыр
4. Старицакөл
5. Ащыкөл
6. Пионер
7. Тамды
8.
Сарысу ауданы
1. Үлкен қамқалы
2. Ынталы
3. Бүркітті
4. Каскад Жылқыбай
9.
Шу ауданы
1. Тасөткел
2. Ақсу
3. Сарғау
4. Алтай
5. Хазар
6. Даланқұдық
10.
Кордай ауданы
1. Аңырақай
2. Каскад Шөміш
3. Майбұлақ
4. Ешкілі Қордай
5. Қарақоныз
6. Қақпатас
7. Қарасу
8. Кенен
9. Қарасу көлі
10. Қайнар

10. Сарыбалдак
11. Шалке
12. Шапаваловское
13. Аргын-камалган
14. Каскад Темирбек
15. Багара-2
16. Ынтымак
17. Карабакыр 18. Коктал
19. Болатбек
20. Туймекент
2.
Жамбылский район
1. Богеткул
2. Таскул (Каменное)
3. Сенгирбай-1
4. Сенгирбай-2 (Умбет)
5. Сенгирбай-3 (Аюбай)
6. Сулукул
7. Каскад Коктем
8. Колкайнар
9. 5-Ферма
10. Киши Аккул
11. Каскад Шокай
12. Каскад Рахат
13. Бокен
14. Шайдана
15. Дилдебай
16. Жаманкул
17. Нурлы
18. Жасоркен-1 19. Бекнур
20. Пруд 6
3.
Жуалынский район
1. Биликул
2. Терис-Ашыбулак
3. Дарбаза
4. Каскад Шакпак
5. Торт ауыл
6. Каскад Актөбе
7. Ботакара
8. Кожагул булак
9. Кокауит
10. Коралас
11. Узынбулақ
12. Каскад Багдат
13. Карикорган-1
14. Карикорган -2
15. Корейское 16. Дихан 17. Коныртобе-1 18. Коныртобе-2
19. Жогаргы курама
4.
Т. Рыскуловский район
1. Шилик
2. Новое
3. Белогорка
4. Пруд Разъезд-98
5. Қундыз
6. Кызылшаруа 7. Баскул
8. Каскад 4-болимше
9. Юбилейное
10. Ленинский-Комсомольский
11. Аккүшік
12. Кокшырат
13. Сумкайтты
5.
Меркенский район
1. Аспара
2. Акермен-1
3. Акермен-2
4. Каратума
5. Карагау
6. Ленин-Жолы
7. Казахстан
8. Кызыл кыстак
9. Томенги Маканды
10. Чистые пруды
11. Кенес
12. Киши Арал
13. Хамзайка
6.
Мойынкумский район
1. Каракул
2. Киши-камкалы
3. Кашкантениз
7.
Таласский район
1. Аккул
2. Жартас
3. Мыншукыр
4. Старицакул
5. Ащыкул
6. Пионер
7. Тамды
8.
Сарысуский район
1. Улкен Камкалы
2. Ынталы
3. Буркитти
4. Каскад Жылкыбай
9.
Шуский район
1. Тасоткел
2. Аксу
3. Саргау
4. Алтай
5. Хазар
6. Даланкудык
10.
Кордайcкий район
1. Аныракай
2. Каскад Шомиш
3. Майбулақ
4. Ешкили Кордай
5. Карақоныз
6. Какпатас
7. Карасу
8. Кенен
9. Карасу коли
10. Кайнар