Жамбыл облысы Меркі ауданы Кеңес, Ақермен ауылдық округтерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 54 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 10-8 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 3394 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облысының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің қосымшасына сәйкес экспликация бойынша Жамбыл облысы Меркі ауданының Кеңес, Ақермен ауылдық округтерінің әкімшілік шекаралары (шегі):
1) Кеңес ауылдық округінің жері Кентай ауылының бөлінуімен жалпы ауданы 563 гектарға кемітіліп;
2) Ақермен ауылдық округінің жері Кентай ауылының косылуымен жалпы ауданы 563 гектарға ұлғайтылып, өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Жамбыл облысы мәслихатының агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және Жамбыл облысы әкімінің орынбасары А.Нұралиевке жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі Облыстық мәслихаттың
К.Көкрекбаев сессиясының төрағасы
Б.Сауранбаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Б.Қарашолақов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2017 жылғы "31" наурыздағы
№54 қаулысы мен Жамбыл
облысы мәслихатының
2017 жылғы "3" сәуірдегі
№10-8 шешіміне қосымша
Жамбыл облысы Меркі ауданы Кеңес, Ақермен ауылдық округтері жерлерінің экспликациясы
Жер учаскесінің орналасқан жері
Жалпы ауданы (гектар)
Оның ішінде
ауыл шаруашылық алқаптары
ағашты -бұталы алқап (гектар)
су асты (гектар)
Құрылыс асты (гектар)
жол, көше асты (гектар)
бөгде жер (гектар)
Барлығы (гектар)
Егістік (гектар)
көп жылдық екпе (гектар)
Жайылым (гектар)
Барлығы (гектар)
Суармалы (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Кеңес ауылдық округінің жер көлемі

Об изменении границы (черты) Кенесского, Акерменского сельских округов Меркенского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 31 марта 2017 года № 54 и решение маслихата Жамбылской области от 3 апреля 2017 года № 10-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2017 года № 3394
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить административные границы (черты) Кенесского, Акерменского сельских округов Меркенского района Жамбылской области по экспликации согласно приложению, к настоящему нормативному правовому акту земельные участки в административные границы:
1) уменьшить земли Кенесского сельского округа общей площадью 563 гектаров разделив село Кентай;
2) увеличить земли Акерменского сельского округа общей площадью на 563 гектаров присоединив село Кентай.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования и на заместителя акима Жамбылской области А. Нуралиева.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Председатель сессии областного
К.Кокрекбаев маслихата Б.Сауранбаев
Секретарь
областного маслихата
Б. Карашолаков
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области от
"31" марта 2017 года №54 и
решению Жамбылского
областного маслихата от "3"
апреля 2017 года №10-8
Экспликация земель Кенесского, Акерменского сельских округов Меркенского района Жамбылской области
Расположение земельного участка
Общая площадь (гектар)
В том числе
сельскохозяственные угодий
лесистый-кустарниковый лощини (гектар)
под водой (гектар)
под строительство (гектар)
под дорожные, уличные (гектар)
прочие земли (гектар)
Всего (гектар)
пашни (гектар)
многолетние насаждении (гектар)
Пастбища (гектар)
Всего (гектар)
Орошаемый (гектар)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Земли Кенесского сельского округа