2017 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері мен көлемдерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 68 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 3397 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 272 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 11.12.2017 № 272 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері мен көлемдері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнiм сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері мен көлемдері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Нұралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2017 жылғы 17 сәуірдегі № 68
қаулысына 1-қосымша
2017 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар нормативтері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 06.11.2017 № 239 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Етті мал шаруашылығы
1.
Асыл тұқымдық және селекциялық жұмыс жүргізу
1.1
Тауарлы аналық бас

Об утверждении нормативов и объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год
Постановление акимата Жамбылской области от 17 апреля 2017 года № 68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2017 года № 3397. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 11 декабря 2017 года № 272
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 11.12.2017 № 272 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) нормативы и объемы субсидий по направлениям на субсидирование развития племенного животноводства согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормативы и объемы субсидий по направлениям на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение-1
к постановлению акимата
Жамбылской области
от 17 апреля 2017 года № 68
Нормативы субсидий по направлениям на субсидирование развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2017 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Жамбылской области от 06.11.2017 № 239 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Мясное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
Товарное маточное поголовье