"2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 6 қазандағы № 15-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қазанда № 3544 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3260 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы №151 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"208 077 917" сандары "209 030 657" сандарымен ауыстырылсын;
"19 638 197" сандары "20 188 197" сандарымен ауыстырылсын;
"1 400 972" сандары "1 406 785" сандарымен ауыстырылсын;
"729 840" сандары "1 126 767" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Жамбылской области от 6 октября 2017 года № 15-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 октября 2017 года № 3544
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3260, опубликовано в газете "Знамя труда" от 29 декабря 2016 года № 147) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "208 077 917" заменить цифрами "209 030 657";
цифры "19 638 197" заменить цифрами "20 188 197";
цифры "1 400 972" заменить цифрами "1 406 785";
цифры "729 840" заменить цифрами "1 126 767";
в подпункте 2):

"206 819 191" сандары "207 771 931" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
А. Нұржанов Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2017 жылғы 6 қазандағы №15-5
шешіміне 1 қосымша
Жамбыл облыстық мәслихатының
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№7-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

цифры "206 819 191" заменить цифрами "207 771 931".
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
А. Нуржанов Б. Карашолаков
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата №15-5
от 6 октября 2017 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского областного
маслихата №7-3 от 9 декабря
2016 года
Областной бюджет на 2017 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

122 327
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
877 809
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
443 256
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 199 882
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25 010
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 346 881
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 075 989
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
155 626
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
115 266
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 927 444
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 883 983
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
43 461
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 331 051
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
146 557
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
492 129
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
27 140
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
89 640
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
51 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
101 692
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
13 760
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 332 904
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 029
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 855 927
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 312 268
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

122 327
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
877 809
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
443 256
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 199 882
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25 010
253
Управление здравоохранения области
2 346 881
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 075 989
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
155 626
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
115 266
253
Управление здравоохранения области
2 927 444
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 883 983
029
Областные базы спецмедснабжения
43 461
253
Управление здравоохранения области
5 331 051
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
146 557
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
492 129
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
27 140
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
89 640
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
51 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
101 692
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
13 760
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 332 904
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
76 029
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 855 927
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 312 268
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

672 707
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
717 825
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
271 831
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
266 658
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
383 247
261
Облыстың білім басқармасы
424 994
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
374 085
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 909
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
591 318
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
591 318
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 432 256
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 826
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 189
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
64 419
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 519
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
40 356
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 387 156
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 344
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
399 289
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

672 707
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
717 825
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
271 831
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
266 658
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
383 247
261
Управление образования области
424 994
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
374 085
037
Социальная реабилитация
50 909
256
Управление координации занятости и социальных программ области
591 318
003
Социальная поддержка инвалидов
591 318
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 432 256
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
111 826
007
Капитальные расходы государственного органа
3 189
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
64 419
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 519
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
40 356
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 387 156
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 344
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
399 289
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

32 571
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
116 460
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15 088
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
256 039
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 032
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 032
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
63 550
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 813
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
737
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 509
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 509
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 227 177
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
10 613
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 613
261
Облыстың білім басқармасы
657 038
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
657 038
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
303 348
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
303 348
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
10 786 528
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 583 156
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 203 372
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 461 459
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 885
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 924
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

32 571
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
116 460
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 088
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
256 039
263
Управление внутренней политики области
25 032
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 032
270
Управление по инспекции труда области
63 550
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 813
003
Капитальные расходы государственного органа
737
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 509
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6 509
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 227 177
251
Управление земельных отношений области
10 613
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
10 613
261
Управление образования области
657 038
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
657 038
273
Управление культуры, архивов и документации области
303 348
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
303 348
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
10 786 528
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 583 156
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8 203 372
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 461 459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
85 885
005
Капитальные расходы государственного органа
14 924
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

69 299
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
451
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
749 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 778 377
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 730 000
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
60 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
347 834
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
663 672
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
419 730
058
Ауыл шаруашылығы өнімін өсімдік шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
268 200
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
5 523
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
27 600
719
Облыстың ветеринария басқармасы
497 289
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 579
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 671
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 999
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
281 869
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 171
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
586 220
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
5 128
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

69 299
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
451
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
749 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 778 377
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 730 000
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
60 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
347 834
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
663 672
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
419 730
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
268 200
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
5 523
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
27 600
719
Управление ветеринарии области
497 289
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
37 579
003
Капитальные расходы государственного органа
15 671
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 999
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
281 869
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
159 171
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
586 220
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
5 128
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности

2 111 224
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
458 541
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
458 541
13
Басқалар
5 141 889
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 987 924
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
45 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
45 868
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 622 715
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
186 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 431 287
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 431 287
257
Облыстың қаржы басқармасы
197 426
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
197 426
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
183 075
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
183 075
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
123 924
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
106 948
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 633
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 343
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 218 253
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 218 253
14
Борышқа қызмет көрсету
7 936
257
Облыстың қаржы басқармасы
7 936
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
5 529
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

2 111 224
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
458 541
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
458 541
13
Прочие
5 141 889
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 987 924
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
45 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
45 868
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 622 715
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
186 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 431 287
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 431 287
257
Управление финансов области
197 426
012
Резерв местного исполнительного органа области
197 426
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
183 075
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
183 075
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
123 924
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
106 948
003
Капитальные расходы государственного органа
5 633
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 343
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 218 253
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 218 253
14
Обслуживание долга
7 936
257
Управление финансов области
7 936
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
5 529
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета

2 407
15
Трансферттер
86 417 122
257
Облыстың қаржы басқармасы
86 417 122
007
Субвенциялар
84 686 771
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
126 214
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
37 887
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерды қайтару
1 093 039
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
379 988
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
25 901
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
67 322
III. Таза бюджеттік кредиттеу
6 635 372
Бюджеттік кредиттер
8 068 254
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
533 425
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
533 425
006
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
533 425
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 451 329
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
280 301
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
280 301
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 171 028
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
3 171 028
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 362 646
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 559 420
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
2 559 420
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
803 226
025
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
803 226
13
Басқалар
720 854
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
720 854
007
Мемлекеттік инвестициялық саясаты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
500 000
069
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру

2 407
15
Трансферты
86 417 122
257
Управление финансов области
86 417 122
007
Субвенции
84 686 771
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
126 214
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
37 887
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
1 093 039
051
Трансферты органам местного самоуправления
379 988
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
25 901
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
67 322
III. Чистое бюджетное кредитование
6 635 372
Бюджетные кредиты
8 068 254
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
533 425
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
533 425
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
533 425
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 451 329
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
280 301
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
280 301
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 171 028
015
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
3 171 028
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 362 646
255
Управление сельского хозяйства области
2 559 420
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 559 420
255
Управление сельского хозяйства области
803 226
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
803 226
13
Прочие
720 854
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
720 854
007
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
500 000
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах и сельских населенных пунктах

881
8
"Суханбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
122
9
"Түймекент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 103
10
"Қызыл жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
948
11
"Диқан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
66
12
"Ботамойнақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
717
13
"Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
88
14
"Көктал ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
411
15
"Бурыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 154
16
"Қостөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 607
17
"Сарыкемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5 148
18
"Үлгілі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
329
Жамбыл ауданы
31 662
1
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4 189
2
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Тоғызтарау" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
19
3
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Айша-бибі" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
486
4
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбұлым ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
857
5
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Бесағаш" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
624
6
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Гродикова" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 642
7
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ерназар" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
330
8
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 422
9
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Көлқайнар" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
462
10
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қарой" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 026
11
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаракемер" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 127
12
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қызылқайнар" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

881
8
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Суханбаев Байзакского района Жамбылской области"
122
9
Коммунальное государственное учреждение "Тюймекентский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
2 103
10
Коммунальное государственное учреждение "Кызылжулдызский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
948
11
Коммунальное государственное учреждение "Диханский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
66
12
Коммунальное государственное учреждение "Ботамойнакский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
717
13
Коммунальное государственное учреждение "Жанатурмысский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
88
14
Коммунальное государственное учреждение "Кокталский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
411
15
Коммунальное государственное учреждение "Бурылский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
2 154
16
Коммунальное государственное учреждение "Костобинский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
1 607
17
Коммунальное государственное учреждение "Сарыкемерский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
5 148
18
Коммунальное государственное учреждение "Ульгулинский сельский округ Байзакского района Жамбылской области"
329
Жамбылский район
31 662
1
Коммунальное государственное учреждение "Асинский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
4 189
2
Коммунальное государственное учреждение "Тогызтарауский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
19
3
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Айша-биби Жамбылского района Жамбылской области"
486
4
Коммунальное государственное учреждение "Акбулымский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
857
5
Коммунальное государственное учреждение "Бесагашский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
624
6
Коммунальное государственное учреждение "Гродиковский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
1 642
7
Коммунальное государственное учреждение "Ерназарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
330
8
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
9 422
9
Коммунальное государственное учреждение "Колькайнарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
462
10
Коммунальное государственное учреждение "Каройский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
2 026
11
Коммунальное государственное учреждение "Каракемерский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
1 127
12
Коммунальное государственное учреждение "Кызылкайнарский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"

1 133
13
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Қаратөбе" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4 120
14
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Өрнек" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
127
15
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Пионер" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
305
16
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Полатқосшы" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4 728
17
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ақбастау" ауылдық округі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
65
Жуалы ауданы
24 844
1
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
526
2
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
842
3
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
190
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 192
5
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13 067
6
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
444
7
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
498
8
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 815
9
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
604
10
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 091
11
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 004
12
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
550
13
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 174
14
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
847
Қордай ауданы
102 884
1
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
327
2
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Аухатты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 084
3
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Бетқайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

1 133
13
Коммунальное государственное учреждение "Каратюбинский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
4 120
14
Коммунальное государственное учреждение "Орнекский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
127
15
Коммунальное государственное учреждение "Пионерский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
305
16
Коммунальное государственное учреждение "Полаткосшинский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
4 728
17
Коммунальное государственное учреждение "Акбастауский сельский округ Жамбылского района Жамбылской области"
65
Жуалынский район
24 844
1
Коммунальное государственное учреждение "Биликульский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
526
2
Коммунальное государственное учреждение "Актюбинский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
842
3
Коммунальное государственное учреждение "Кошкаратинский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
190
4
Коммунальное государственное учреждение "Карасазский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
1 192
5
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Б. Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"
13 067
6
Коммунальное государственное учреждение "Боролдайский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
444
7
Коммунальное государственное учреждение "Шакпакский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
498
8
Коммунальное государственное учреждение "Мынбулакский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
1 815
9
Коммунальное государственное учреждение "Жетытобинский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
604
10
Коммунальное государственное учреждение "Нурлыкентский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
1 091
11
Коммунальное государственное учреждение "Кокбастауский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
1 004
12
Коммунальное государственное учреждение "Кызыларыкский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
550
13
Коммунальное государственное учреждение "Куренбельский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
2 174
14
Коммунальное государственное учреждение "Аксайский сельский округ Жуалынского района Жамбылской области"
847
Кордайский район
102 884
1
Коммунальное государственное учреждение "Алгинский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
327
2
Коммунальное государственное учреждение "Аухаттинский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
2 084
3
Коммунальное государственное учреждение "Беткайнарский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"

3 527
4
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 216
5
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Какпатас ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 478
6
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Каракемер ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
622
7
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Карасай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
345
8
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Карасу ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 779
9
"Жамбыл обысы Қордай ауданы Қасык ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3 353
10
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Кенен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 085
11
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Қордай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
71 556
12
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Масаншы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3 357
13
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Ноғайбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
856
14
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4 050
15
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Сарыбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 663
16
" Жамбыл облысы Қордай ауданы Сортөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3 221
17
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Степной ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 719
18
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
246
19
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
400
Меркі ауданы
43 912
1
"Меркі ауданы Меркі ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 597
2
"Меркі ауданы Сарымолдаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 034
3
"Меркі ауданы Андас батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3 375
4
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
915
5
"Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 122
6
"Меркі ауданы Акермен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
819
7
"Меркі ауданы Ақарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3 527
4
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
1 216
5
Коммунальное государственное учреждение "Какпатасский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
1 478
6
Коммунальное государственное учреждение "Каракемерский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
622
7
Коммунальное государственное учреждение "Карасайский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
345
8
Коммунальное государственное учреждение "Карасусский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
1 779
9
Коммунальное государственное учреждение "Касыкский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
3 353
10
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенен Кордайского района Жамбылской области"
1 085
11
Коммунальное государственное учреждение "Кордайский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
71 556
12
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Масанчи Кордайского района Жамбылской области"
3 357
13
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Ногайбай Кордайского района Жамбылской области"
856
14
Коммунальное государственное учреждение "Отарский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
4 050
15
Коммунальное государственное учреждение "Сарыбулакский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
1 663
16
Коммунальное государственное учреждение "Сортобинский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
3 221
17
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Степной Кордайского района Жамбылской области"
1 719
18
Коммунальное государственное учреждение "Сулуторский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
246
19
Коммунальное государственное учреждение "Улкен Сулуторский сельский округ Кордайского района Жамбылской области"
400
Меркенский район
43 912
1
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Мерке Меркенского района Жамбылской области"
9 597
2
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Сарымолдаева Меркенского района Жамбылской области"
8 034
3
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Андас батыр Меркенского района Жамбылской области"
3 375
4
Коммунальное государственное учреждение "Актоганский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
915
5
Коммунальное государственное учреждение "Аспаринский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
1 122
6
Коммунальное государственное учреждение "Акерменский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
819
7
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Акарал Меркенского района Жамбылской области"

370
8
"Меркі ауданы Сұрат ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
351
9
"Меркі ауданы Ойтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі -сі
8 424
10
"Меркі ауданы Т.Рысқұлов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 792
11
"Меркі ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 042
12
"Меркі ауданы Жаңатоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
115
13
"Меркі ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
764
14
"Меркі ауданы Тәтті ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
192
Мойынқұм ауданы
16 169
1
"Мойынқұм ауданы Мойынқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7 723
2
"Мойынқұм ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
504
3
"Мойынқұм ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
425
4
"Мойынқұм ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
624
5
"Мойынқұм ауданы Хантау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
49
6
"Мойынқұм ауданы Ақбақай ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
414
7
"Мойынқұм ауданы Қылышбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 074
8
"Мойынқұм ауданы Шығанақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 318
9
"Мойынқұм ауданы Мирный ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
324
10
"Мойынқұм ауданы Мыңарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 303
11
"Мойынқұм ауданы Биназар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
531
12
"Мойынқұм ауданы Ұланбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
97
13
"Мойынқұм ауданы Қызылотау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
141
14
"Мойынқұм ауданы Қызылтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
80
15
"Мойынқұм ауданы Ақсүйек ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
178
16
"Мойынқұм ауданы Қарабөгет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

370
8
Коммунальное государственное учреждение "Суратский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
351
9
Коммунальное государственное учреждение "Ойталский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
8 424
10
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Т.Рыскулова Меркенского района Жамбылской области"
1 792
11
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
8 042
12
Коммунальное государственное учреждение "Жанатоганский сельский округ Меркенского района Жамбылской области"
115
13
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенес Меркенского района Жамбылской области"
764
14
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Татты Меркенского района Жамбылской области"
192
Мойынкумский район
16 169
1
Коммунальное государственное учреждение "Мойынкумский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
7 723
2
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
504
3
Коммунальное государственное учреждение "Бирликский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
425
4
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенес Мойынкумского района Жамбылской области"
624
5
Коммунальное государственное учреждение "Хантауский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
49
6
Коммунальное государственное учреждение "Акбакайский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
414
7
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кылышбай Мойынкумского района Жамбылской области"
2 074
8
Коммунальное государственное учреждение "Шыганакский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
1 318
9
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Мирный Мойынкумского района Жамбылской области"
324
10
Коммунальное государственное учреждение "Мынаралский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
1 303
11
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Биназар Мойынкумского района Жамбылской области"
531
12
Коммунальное государственное учреждение "Уланбельский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
97
13
Коммунальное государственное учреждение "Кызылотауский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
141
14
Коммунальное государственное учреждение "Кызылталский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
80
15
Коммунальное государственное учреждение "Аксуекский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"
178
16
Коммунальное государственное учреждение "Карабогетский сельский округ Мойынкумского района Жамбылской области"

384
Т.Рысқұлов ауданы
18 035
1
"Т.Рысқұлов ауданының Ақыртөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
448
2
"Т.Рысқұлов ауданының Қарақыстақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
341
3
"Т.Рысқұлов ауданының Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
222
4
"Т.Рысқұлов ауданының Көгершін ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 149
5
"Т.Рысқұлов ауданының Тереңөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
254
6
"Т.Рысқұлов ауданының Құмарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
188
7
"Т.Рысқұлов ауданының Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12 327
8
"Т.Рысқұлов ауданының Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1 592
9
"Т.Рысқұлов ауданының Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
220
10
"Т.Рысқұлов ауданының Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
124
11
"Т.Рысқұлов ауданының Новосель ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
147
12
"Т.Рысқұлов ауданының Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
73
13
"Т.Рысқұлов ауданының Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
41
14
"Т.Рысқұлов ауданының Көкдөнен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
556
15
"Т.Рысқұлов ауданының Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
353
Сарысу ауданы
16 189
1
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
207
2
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
66
3
"Сарысу ауданы Игілік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
170
4
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
84
5
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
209
6
"Сарысу ауданы Байқадам ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 244
7
"Сарысу ауданы Тоғызкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

384
район им. Т.Рыскулова
18 035
1
Коммунальное государственное учреждение "Акыртобинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
448
2
Коммунальное государственное учреждение "Каракыстакский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
341
3
Коммунальное государственное учреждение "Абайский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
222
4
Коммунальное государственное учреждение "Когершинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
1 149
5
Коммунальное государственное учреждение "Теренозекский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
254
6
Коммунальное государственное учреждение "Кумарыкский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
188
7
Коммунальное государственное учреждение "Куланский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
12 327
8
Коммунальное государственное учреждение "Луговской сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
1 592
9
Коммунальное государственное учреждение "Жанатурмыский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
220
10
Коммунальное государственное учреждение "Акбулакский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
124
11
Коммунальное государственное учреждение "Новосельский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
147
12
Коммунальное государственное учреждение "Корагатинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
73
13
Коммунальное государственное учреждение "Каиндинский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
41
14
Коммунальное государственное учреждение "Кокдоненский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
556
15
Коммунальное государственное учреждение "Орнекский сельский округ района им.Т.Рыскулова Жамбылской области"
353
Сарысуский район
16 189
1
Коммунальное государственное учреждение "Туркестанский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
207
2
Коммунальное государственное учреждение "Жанаарыкский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
66
3
Коммунальное государственное учреждение "Игиликский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
170
4
Коммунальное государственное учреждение "Камкалинский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
84
5
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Досбол Сарысуского района Жамбылской области"
209
6
Коммунальное государственное учреждение "Байкадамский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
2 244
7
Коммунальное государственное учреждение "Тогускенский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"

181
8
"Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
226
9
"Сарысу ауданы Жанаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
10
"Сарысу ауданы Жаңатас қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12 748
Талас ауданы
15 142
1
"Талас ауданы Қаратау қалалық әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "
14 531
2
"Талас ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
3
"Талас ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
22
4
"Талас ауданы С.Шәкіров ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
57
5
"Талас ауданы Берікқара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
32
6
"Талас ауданы Ойық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
32
7
"Талас ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінң аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
158
8
"Талас ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
9
"Талас ауданы Қаратау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
32
10
"Талас ауданы Бостандық ауылдық окргуі әкімінің аппараты " коммуналдық мемлекеттік мекемесі
73
11
"Талас ауданы Үшарал ауылдық округі әкімінің аппараты " коммуналдық мемлекеттік мекемесі
67
12
"Талас ауданы Қызыләуіт ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54
13
"Талас ауданы Тамды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
14
"Талас ауданы Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
Шу ауданы
90 742
1
"Балуан Шолақ селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
471
2
"Шу қаласы әкімінің әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
54 776
3
"Шоқпар селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
574
4
"Қонаев ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2 886
5
"Ескі-Шу селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
647
6
"Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

181
8
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Жайылма Сарысуского района Жамбылской области"
226
9
Коммунальное государственное учреждение "Жанаталапский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
54
10
Коммунальное государственное учреждение "Жанатасский сельский округ Сарысуского района Жамбылской области"
12 748
Таласский район
15 142
1
Коммунальное государственное учреждение "Каратауский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
14 531
2
Коммунальное государственное учреждение "Аккумский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
17
3
Коммунальное государственное учреждение "Кокталский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
22
4
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ С.Шакирова Таласского района Жамбылской области"
57
5
Коммунальное государственное учреждение "Бериккаринский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
32
6
Коммунальное государственное учреждение "Ойыкский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
32
7
Коммунальное государственное учреждение "Аккольский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
158
8
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Кенес Таласского района Жамбылской области"
20
9
Коммунальное государственное учреждение "Каратауский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
32
10
Коммунальное государственное учреждение "Бостандинский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
73
11
Коммунальное государственное учреждение "Ушаральский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
67
12
Коммунальное государственное учреждение "Кызылаулетский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
54
13
Коммунальное государственное учреждение "Тамдынский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
17
14
Коммунальное государственное учреждение "Каскабулакский сельский округ Таласского района Жамбылской области"
30
Шуский район
90 742
1
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Балуан Шолак Шуского района Жамбылской области"
471
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Шу Шуского района Жамбылской области"
54 776
3
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Шокпар Шуского района Жамбылской области"
574
4
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Конаева Шуского района Жамбылской области"
2 886
5
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Старый Шу Шуского района Жамбылской области"
647
6
Коммунальное государственное учреждение "Сельский округ Бирлик Шуского района Жамбылской области"