2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 3622 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 8 бабына және “2018-2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы” Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 220 356 134 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 981 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 522 669 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 705 000 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 197 147 265 мың теңге;
2) шығындар – 219 365 595 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 682 404 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 13 484 431 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 802 027 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 75 310 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 767 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 767 175 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 05.03.2018 № 21-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 14.05.2018 № 23-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.08.2018 № 26-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2018 № 28-4 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.12.2018 № 29-2 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2018 жылы облыстық бюджеттен аудандық және қалалық бюджеттерге берілетін бюджеттік субвенция 90 991 495 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Байзақ ауданына - 8 252 928 мың теңге;
Жамбыл ауданына - 7 025 592 мың теңге;
Жуалы ауданына - 6 967 037 мың теңге;
Қордай ауданына - 10 250 299 мың теңге;
Меркі ауданына - 7 595 575 мың теңге;
Мойынқұм ауданына - 4 615 466 мың теңге;
Сарысу ауданына - 6 218 540 мың теңге;
Талас ауданына - 6 286 589 мың теңге;
Т.Рысқұлов ауданына - 5 238 635 мың теңге;
Шу ауданына - 8 469 625 мың теңге;
Тараз қаласына - 20 071 209 мың теңге.
3. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:

Об областном бюджете на 2018-2020 годы
Решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2017 года № 3622.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2017 года "О республиканском бюджете на 2018-2020 годы" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 220 356 134 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 981 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 522 669 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 705 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 197 147 265 тысяч тенге;
2) затраты – 219 365 595 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 682 404 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 13 484 431 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 802 027 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 75 310 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 8 767 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 8 767 175 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Жамбылской области от 05.03.2018 № 21-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 14.05.2018 № 23-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 25.08.2018 № 26-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 19.11.2018 № 28-4 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.12.2018 № 29-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить бюджетные субвенции, предаваемые из областного бюджета в районные бюджеты и бюджет города Тараз на 2018 год в сумме 90 991 495 тысяч тенге, в том числе:
Байзакскому району - 8 252 928 тысяч тенге;
Жамбылскому району - 7 025 592 тысяч тенге;
Жуалынскому району - 6 967 037 тысяч тенге;
Кордайскому району - 10 250 299 тысяч тенге;
Меркенскому району - 7 595 575 тысяч тенге;
Мойынкумскому району - 4 615 466 тысяч тенге;
Сарысускому району - 6 218 540 тысяч тенге;
Таласскому району - 6 286 589 тысяч тенге;
Т.Рыскуловскому району - 5 238 635 тысяч тенге;
Шускому району - 8 469 625 тысяч тенге;
городу Тараз - 20 071 209 тысяч тенге.
3. В областном бюджете на 2018 год бюджетам районов и города Тараз предусмотреть целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:

1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне;
2) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 – 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
4) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға;
5) еңбек нарығын дамытуға;
6) тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
4. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне республикалық бюджет қаржысы есебінен:
1) жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
2) газ тасымалдау жүйесін дамытуға;
3) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
4) білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
5) мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
6) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;
7) сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
8) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға қарастырылған нысаналы даму трансферттерінің бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
5. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын кейінге қалдыру шартымен өте маңызды және жедел іске асыруды талап ететін міндеттерді іске асыруға бағытталған республикалық бюджеттік инвестициялар қарастырылсын.
6. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын республикалық бюджеттен кредиттер есебінен жылу, сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және құрылысына, мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне кредиттер қарастырылсын.
7. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын аудандар мен Тараз қаласының бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері қарастырылсын.
8. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте бөлінуі Жамбыл облысы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалатын облыстың жергiлiктi атқарушы органымен мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін iшкi нарықта айналысқа жiберуге шығаратын мемлекеттiк бағалы қағаздары шығарылымынан түсетін түсімдер қарастырылсын.

1) выплату государственной адресной социальной помощи;
2) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
3) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы;
4) субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
5) на развитие рынка труда;
6) доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника.
4. В областном бюджете на 2018 год предусмотреть бюджетам районов и города Тараз целевые трансферты на развитие за счет средств республиканского бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области:
1) на развитие теплоэнергетической системы;
2) на развитие газотранспортной системы;
3) на развитие транспортной инфраструктуры;
4) на строительство и реконструкцию объектов образования;
5) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья государственного коммунального жилищного фонда;
6) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
7) на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
8) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.
5. В областном бюджете на 2018 год предусмотреть республиканские бюджетные инвестиций, направленные на реализацию особо важных и требующих оперативной реализации задач с отлагательными условиями, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.
6. В областном бюджете на 2018 год предусмотреть кредиты за счет кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов и города Тараз на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения, на реализацию мер социальной поддержки специалистов, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.
7. В областном бюджете на 2018 год за счет средств областного бюджета бюджетам районов и города Тараз предусмотреть целевые текущие трансферты и трансферты на развитие, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.
8. В областном бюджете на 2018 год предусмотреть поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ, распределение которых определяются на основании постановления акимата Жамбылской области.

9. 2018 жылғы облыстық жергілікті атқарушы органның резерві 434 804 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
10. 2018 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешімнің орындалуына бақылау облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2018 год в объеме 434 804 тысяч тенге.
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2018 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 5.
12. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.

17 826
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
129 078
271
Облыстың құрылыс басқармасы
148 426
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
12 600
053
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салу
135 826
04
Бiлiм беру
26 496 099
261
Облыстың білім басқармасы
599 769
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
599 769
261
Облыстың білім басқармасы
6 826 017
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 660 607
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 127 303
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
263 200
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 494 041
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
280 866
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 483 980
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
4 408 690
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
75 290
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 063 036
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 614 263
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
448 773
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
445 200
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
445 200
261
Облыстың білім басқармасы
7 080 612
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 080 612
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
79 467
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау

17 826
015
Организация содержания служебных животных
129 078
271
Управление строительства области
148 426
003
Развитие объектов органов внутренних дел
12 600
053
Строительство объектов общественного порядка и безопасности
135 826
04
Образование
26 496 099
261
Управление образования области
599 769
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
599 769
261
Управление образования области
6 826 017
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 660 607
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 127 303
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
263 200
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
3 494 041
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
280 866
271
Управление строительства области
4 483 980
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 408 690
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
75 290
285
Управление физической культуры и спорта области
2 063 036
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 614 263
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
448 773
253
Управление здравоохранения области
445 200
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
445 200
261
Управление образования области
7 080 612
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 080 612
253
Управление здравоохранения области
79 467
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров

28 769
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
95 871
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
60 800
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
34 098
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 500
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 281 265
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 769
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 236 243
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 228 240
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
713 797
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
667 653
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
365 345
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
272 334
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 112 752
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96 359
261
Облыстың білім басқармасы
425 889
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
425 889
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 993
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
10 993
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
822 572
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
822 572
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 637 619
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 006

28 769
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
95 871
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
60 800
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
34 098
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 500
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 281 265
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
106 769
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 236 243
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 228 240
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
713 797
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
667 653
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
365 345
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
272 334
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
2 112 752
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
96 359
261
Управление образования области
425 889
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
425 889
271
Управление строительства области
10 993
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
10 993
256
Управление координации занятости и социальных программ области
822 572
003
Социальная поддержка инвалидов
822 572
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 637 619
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127 006

007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 018
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
80 126
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 636
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
48 271
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 780 002
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
1 280
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
381 434
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 960
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
8 560
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
50 810
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
116 516
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 964
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 964
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
81 186
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 963
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 223
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20 533 182
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 858 795
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 881 919
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

007
Капитальные расходы государственного органа
14 018
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
80 126
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 636
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
48 271
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 780 002
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
1 280
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
381 434
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
27 960
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
8 560
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
50 810
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
116 516
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 964
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2 964
270
Управление по инспекции труда области
81 186
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
66 963
003
Капитальные расходы государственного органа
14 223
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20 533 182
271
Управление строительства области
8 858 795
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 881 919
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 511 765
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 869
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
57 245
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
77 280
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
453
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
888 916
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 898 946
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 906 949
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
47 837
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
284 082
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
632 909
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
450 826
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
32 538
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
16 700
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
30 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
605 091
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 387
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
74 336
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 736
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

1 511 765
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 869
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
57 245
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
77 280
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
453
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
888 916
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 898 946
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 906 949
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
47 837
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
284 082
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
632 909
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
450 826
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
32 538
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
16 700
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
30 000
719
Управление ветеринарии области
605 091
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
54 387
003
Капитальные расходы государственного органа
74 336
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 736
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

37 017
12
Көлiк және коммуникация
9 907 411
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 812 776
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
436 743
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
554 560
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
867 397
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 940 817
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
523 421
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 489 838
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 094 635
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 176
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
491 881
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
860
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 553 718
13
Басқалар
3 446 289
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 253 335
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
20 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
123 279
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 835 715
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
186 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
88 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
182 233
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
6 269
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
175 964
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
719 863
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
719 863
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
500
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

37 017
12
Транспорт и коммуникации
9 907 411
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 812 776
002
Развитие транспортной инфраструктуры
436 743
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
554 560
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
867 397
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 940 817
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
523 421
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 489 838
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 094 635
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
48 176
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
491 881
011
Капитальные расходы государственного органа
860
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 553 718
13
Прочие
3 446 289
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 253 335
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
20 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
123 279
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 835 715
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
186 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
88 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
182 233
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
6 269
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
175 964
253
Управление здравоохранения области
719 863
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
719 863
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
500
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

1 455
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
475
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
113 604
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 395
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 435
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
45 774
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
154 501
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
113 687
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
40 666
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
68
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
13 618 199
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 931 688
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
207 880
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
608 515
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 721
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 260 250
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
15 539
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
62 211
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
86 940
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
492
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
869 400
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 318 548
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
3 803 625
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
120 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

1 455
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
475
273
Управление культуры, архивов и документации области
113 604
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
64 395
003
Капитальные расходы государственного органа
3 435
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
45 774
283
Управление по вопросам молодежной политики области
154 501
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
113 687
003
Капитальные расходы государственного органа
80
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
40 666
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
68
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
13 618 199
255
Управление сельского хозяйства области
11 931 688
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
207 880
002
Поддержка семеноводства
608 515
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 721
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 260 250
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
15 539
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
62 211
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
86 940
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
492
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
869 400
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 318 548
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 803 625
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
120 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса

584 904
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
584 904
13
Басқалар
570 449
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
42 895
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
42 895
257
Облыстың қаржы басқармасы
440 210
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
440 210
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
87 344
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 344
III. Таза бюджеттік кредиттеу
3 387 040
Бюджеттік кредиттер
3 387 040
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 387 040
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
2 111 020
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
2 111 020
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 276 020
025
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 276 020
Сомасы, мың теңге
Атауы
1
2
3
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
- 3 387 040
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
3 387 040
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
7
Қарыздар түсімдері
3 387 040
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
3 387 040
2
Қарыз алу келісім-шарттары
3 387 040
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2017 жылғы
11 желтоқсандағы № 18-3
шешіміне 4 қосымша
2018 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Білім беру
Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Салауатты өмір салтын насихаттау
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін күтіп-ұстау
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Жамбыл облыстық мәслихатының
2017 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 18-3 шешіміне 5 қосымша
Жергілікті өзін - өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 1 – қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облыстық мәслихатының 19.11.2018 № 28-4 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
№
Атауы
Сомасы, мың теңге
Байзақ ауданы
388
1
"Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
388
Жамбыл ауданы
89
2
"Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Тоғызтарау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
29
3
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Ерназар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
Жуалы ауданы

584 904
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
584 904
13
Прочие
570 449
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
42 895
008
Поддержка предпринимательской деятельности
42 895
257
Управление финансов области
440 210
012
Резерв местного исполнительного органа области
440 210
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
87 344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
87 344
3. Чистое бюджетное кредитование
3 387 040
Бюджетные кредиты
3 387 040
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 387 040
255
Управление сельского хозяйства области
2 111 020
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 111 020
255
Управление сельского хозяйства области
1 276 020
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 276 020
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
5. Дефицит (профицит) бюджета
- 3 387 040
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
3 387 040
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
7
Поступления займов
3 387 040
01
Внутренние государственные займы
3 387 040
2
Договоры займа
3 387 040
Приложение 4 к решению
Жамбылского областного
маслихата №18-3 от 11 декабря
2017 года
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2018 год
Наименование
Образование
Обеспечение доступности качественного школьного образования
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
Здравоохранение
Услуги по охране материнства и детства
Пропаганда здорового образа жизни
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
Социальная помощь и социальное обеспечение
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
Приложение 5 к решению
Жамбылского областного
маслихата № 18-3 от 11 декабря
2017 года
Целевые трансферты органам местного самоуправления
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Жамбылской области от 19.11.2018 № 28-4 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Байзакский район
388
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сазтерекского сельского округа"
388
Жамбылский район
89
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тогызтарауского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
29
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ерназарского сельского округа Жамбылского района Жамбылской области"
60
Жуалынский район

291
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
220
5
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
71
Қордай ауданы
1 593
6
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
486
7
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
863
8
"Жамбыл облысы Қордай ауданы Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
244
Меркі ауданы
742
9
"Меркі ауданы Аспара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
742
Мойынқұм ауданы
2 872
10
"Мойынқұм ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
66
11
"Мойынқұм ауданы Хантау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
12
"Мойынқұм ауданы Ақбақай ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
143
13
"Мойынқұм ауданы Қылышбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
93
14
"Мойынқұм ауданы Мирный ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
841
15
"Мойынқұм ауданы Мыңарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
450
16
"Мойынқұм ауданы Биназар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
693
17
"Мойынқұм ауданы Ұланбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
67
18
"Мойынқұм ауданы Қызылотау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
49
19
"Мойынқұм ауданы Қызылтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
159
20
"Мойынқұм ауданы Ақсүйек ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
207
21
"Мойынқұм ауданы Қарабөгет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
64
Т.Рысқұлов ауданы
506
22
"Тұрар Рысқұлов ауданы Ақниет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
205
23
"Т.Рысқұлов ауданы Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
128
24
"Т.Рысқұлов ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
173
Сарысу ауданы
611
25
"Сарысу ауданы Түркістан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

291
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Биликульского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
220
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
71
Кордайский район
1 593
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
486
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сулуторского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
863
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Улкен-Сулуторского сельского округа Кордайского района Жамбылской области"
244
Меркенский район
742
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аспаринского сельского округа Меркенского района"
742
Мойынкумский район
2 872
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округа Мойынкумского района"
66
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Хантауского сельского округа Мойынкумского района"
40
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Акбакайского села Мойынкумского района"
143
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кылышбай Мойынкумского района"
93
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Мирный Мойынкумского района"
841
15
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мынаралского сельского округа Мойынкумского района"
450
16
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Биназар Мойынкумского района"
693
17
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Уланбельского сельского округа Мойынкумского района"
67
18
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызылотауского сельского округа Мойынкумского района"
49
19
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызылталского сельского округа Мойынкумского района"
159
20
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Аксуйек Мойынкумского района Жамбылской области"
207
21
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карабогетского сельского округа Мойынкумского района"
64
район им. Т.Рыскулова
506
22
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акниет района Т.Рыскулова"
205
23
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Корагатинского сельского округа района Т.Рыскулова"
128
24
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кайындинского сельского округа района Т.Рыскулова"
173
Сарысуский район
611
25
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Туркестанского сельского округа Сарысуского района"

174
26
"Сарысу ауданы Жаңаарық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
256
27
"Сарысу ауданы Қамқалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
89
28
"Сарысу ауданы Досбол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
44
29
"Сарысу ауданы Жанаталап ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
48
Талас ауданы
205
30
"Талас ауданы Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
29
31
"Талас ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
32
32
"Талас ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
30
33
"Талас ауданы Қаратау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
47
34
"Талас ауданы Тамды ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28
35
"Талас ауданы Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
39
Шу ауданы
1 803
36
"Жамбыл облысы Шу ауданы Балуан Шолақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
376
37
"Жамбыл облысы Шу ауданы Далақайнар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
274
38
"Жамбыл облысы Шу ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
178

174
26
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаарыкского сельского округа Сарысуского района"
256
27
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Камкалинского сельского округа Сарысуского района"
89
28
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Досболского сельского округа Сарысуского района"
44
29
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанаталапского сельского округа Сарысуского района"
48
Таласский район
205
30
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аккумского сельского округа Таласского района"
29
31
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокталского сельского округа Таласского района"
32
32
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кенесского сельского округа Таласского района"
30
33
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каратауского сельского округа Таласского района"
47
34
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тамдынского сельского округа Таласского района"
28
35
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Каскабулакского сельского округа Таласского района"
39
Шуский район
1 803
36
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Балуан Шолак Шуского района Жамбылской области"
376
37
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Далакайнарского сельского округа Шуского района Жамбылской области"
274
38
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Актюбинского сельского округа Шуского района Жамбылской области"
178
38
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Коккайнарского сельского округа Шуского района Жамбылской области"
306
40
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Ондирисского сельского округа Шуского района Жамбылской области"
281
41
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Шуского района Жамбылской области"
220
42
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Дулат Шуского района Жамбылской области"
168
Всего
9 100