"2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 ақпандағы № 15-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 ақпанда № 3324 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3261 болып тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "37 764 282" сандары "40 227 393" сандарымен ауыстырылсын;
"30 135 176" сандары "32 598 287" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "39 135 310" сандары "41 630 681" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "0" сандары "461 014" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолдағы "0" сандары "461 014" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-1 371 028" сандары "-1 864 302" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "1 371 028" сандары "1 864 302" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" сандары "493 274" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 22 февраля 2017 года № 15-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 февраля 2017 года № 3324
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3261, опубликовано 5 января 2017 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "37 764 282" заменить цифрами "40 227 393";
цифры "30 135 176" заменить цифрами "32 598 287";
в подпункте 2) цифры "39 135 310" заменить цифрами "41 630 681";
в подпункте 4) цифры "0" заменить цифрами "461 014";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "0" заменить цифрами "461 014";
в подпункте 5) цифры "-1 371 028" заменить цифрами "-1 864 302";
в подпункте 6) цифры "1 371 028" заменить цифрами "1 864 302";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифры "0" заменить цифрами "493 274".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық Тараз қалалық
мәслихаты сессиясының мәслихатты хатшысының
төрайымы міндетін атқарушы
Ж. Бүркітбаева Ғ. Мадимаров
Тараз қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 ақпандағы
№ 15-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Исполняющий обязанности секретаря
Таразского городского маслихата Таразского городского маслихата
Ж. Буркитбаева Г. Мадимаров
Приложение к решению
Таразского городского
маслихата №15-3 от 22 февраля
2017 года
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №13-3 от 23 декабря
2016 года
Бюджет города Тараза на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

1645155
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
730684
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
180000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
197484
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
19853
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
101781
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134847
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
220109
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60397
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
274330
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86032
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1058
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
176538
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1848
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7694
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7316
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7316
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12859972
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1475578
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1436078
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
12500
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
27000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
248703
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
248703
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
760920
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

1645155
002
Программа занятости
730684
006
Оказание жилищной помощи
180000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
197484
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
19853
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
101781
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134847
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
220109
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60397
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
274330
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86032
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
1058
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
176538
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1848
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7694
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7316
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7316
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12859972
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1475578
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1436078
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
12500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
27000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
248703
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
248703
464
Отдел образования района (города областного значения)
760920
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства