"2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 16 маусымдағы № 20-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 маусымда № 3463 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3261 болып тіркелген, 2017 жылдың 5 қаңтарында №1 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1) кірістер – 42 012 267 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 534 229 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 759 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 369 118 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 983 161 мың теңге;
2) шығындар – 45 102 533 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 574 036 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 574 036 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 664 302 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 664 302 мың теңге:
қарыздар түсімі – 3 171 028 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 16 июня 2017 года № 20-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 июня 2017 года № 3463
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О городском бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3261, опубликовано 5 января 2017 года в газете "Жамбыл Тараз" №1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 42 012 267 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 534 229 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 125 759 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 369 118 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 33 983 161 тысяч тенге;
2) затраты – 45 102 533 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 574 036 тенге:
приобретение финансовых активов – 574 036 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3 664 302 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 664 302 тысяч тенге:
поступление займов – 3 171 028 тенге;
погашение займов - 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 493 274 теңге".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
Ж. Бөлекбаев Б. Кулекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2017 жылғы 16 маусымдағы

используемые остатки бюджетных средств – 493 274 тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию город
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
Ж. Булекбаев Б. Кулекеев
Приложение
к решению Таразского

1492723
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
551131
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
180000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
182484
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
20853
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
96281
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134847
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
219480
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
107647
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
285876
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86596
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1123
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
176538
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1848
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18611
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7316
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7316
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16375804
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1531338
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1492659
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
18800
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
19879
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
174867
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
174867
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
751738
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

1492723
002
Программа занятости
551131
006
Оказание жилищной помощи
180000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
182484
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
20853
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
96281
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134847
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
219480
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
107647
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
285876
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86596
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
1123
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
176538
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1848
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18611
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7316
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7316
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16375804
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1531338
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1492659
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
18800
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
19879
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
174867
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
174867
464
Отдел образования района (города областного значения)
751738
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства