2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 27-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 желтоқсанда № 3650 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандагы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 100 749 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 638 226 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 220 599 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 2 139 718 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 102 206 мың теңге;
2) шығындар – 46 524 040 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 762 628 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 762 628 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 917 669 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2 917 669 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 103 588 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 103 588 мың теңге:
қарыздар түсімі – 5 719 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 000 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 384 398 теңге.
Ескерту. 1 – тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 14.03.2018 № 29-5 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 24.05.2018 № 31-3 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 10.08.2018 № 34-3 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 05.09.2018 № 35-3 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 05.10.2018 № 36-5 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 23.11.2018 № 38-3 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2018 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 41 436 мың теңге сомасында бекітілсін.

О городском бюджете на 2018-2020 годы
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 22 декабря 2017 года № 27-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2017 года № 3650.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 100 749 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 638 226 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 220 599 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 139 718 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 102 206 тысяч тенге;
2) затраты – 46 524 040 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1 762 628 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 1 762 628 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 917 669 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 2 917 669 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 4 103 588 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4 103 588 тысяч тенге;
поступление займов – 5 719 190 тысяч тенге;
погашение займов - 3 000 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 384 398 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14.03.2018 № 29-5 (вводится в действие с 01.01.2018); от 24.05.2018 № 31-3 (вводится в действие с 01.01.2018); от 10.08.2018 № 34-3 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.09.2018 № 35-3 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.10.2018 № 36-5); от 23.11.2018 № 38-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить резерв акимата города на 2018 год в сумме 41 436 тысяч тенге.

Ескерту. 2 – тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 14.03.2018 № 29-5 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 24.05.2018 № 31-3 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 05.09.2018 № 35-3 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 05.10.2018 № 36-5 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 23.11.2018 № 38-3 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2018 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджет бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14.03.2018 № 29-5 (вводится в действие с 01.01.2018); от 24.05.2018 № 31-3 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.09.2018 № 35-3 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.10.2018 № 36-5 (вводится в действие с 01.01.2018); от 23.11.2018 № 38-3 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2018 год согласно приложению 4.

4. алынып тасталды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 14.03.2018 № 29-5 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрайымы мәслихатының хатшысы
А. Қайназарова Б. Құлекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№27-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2018 жылға арналған бюджеті

4. Исключен решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 14.03.2018 № 29-5 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
6. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата городского маслихата
А. Кайназарова Б. Кулекеев
Приложение 1 к решению
Таразского городского
маслихата №27-3 от 22 декабря
2017 года
Бюджет города Тараза на 2018 год

1391135
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
451814
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
208120
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
152996
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
21846
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
102015
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143238
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
232088
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
79018
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
269773
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80850
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3138
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
177324
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1572
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5729
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2964
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2964
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15754734
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1043100
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1020190
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
19910
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
291019
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
291019
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
182143
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

1391135
002
Программа занятости
451814
006
Оказание жилищной помощи
208120
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
152996
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
21846
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
102015
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143238
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
232088
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
79018
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
269773
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80850
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
3138
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
177324
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1572
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5729
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2964
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2964
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15754734
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1043100
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1020190
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
19910
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
291019
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
291019
464
Отдел образования района (города областного значения)
182143
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

72972
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71362
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1610
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
214778
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
205837
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8941
12
Көлiк және коммуникация
1643106
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1643106
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
867397
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
84910
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
690799
13
Басқалар
110581
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
48445
055
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
48445
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
41436
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
41436
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20700
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
20700
14
Борышқа қызмет көрсету
19261
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19261
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
19261
15
Трансферттер
785528
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
785528
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
9726
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
775801
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
1
Ш. Таза бюджеттік кредиттеу
1762628
Бюджеттік кредиттер
1762628
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1762628
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

72972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
71362
017
Капитальные расходы государственного органа
1610
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
214778
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
205837
004
Капитальные расходы государственного органа
8941
12
Транспорт и коммуникации
1643106
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1643106
022
Развитие транспортной инфраструктуры
867397
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
84910
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
690799
13
Прочие
110581
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
48445
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
48445
452
Отдел финансов района (города областного значения)
41436
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
41436
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20700
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
20700
14
Обслуживание долга
19261
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19261
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
19261
15
Трансферты
785528
452
Отдел финансов района (города областного значения)
785528
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
9726
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
775801
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1
III. Чистое бюджетное кредитование
1762628
Бюджетные кредиты
1762628
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1762628
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

903500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
123410
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2100
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25107
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
560000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2741463
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
393404
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
393404
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
106300
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
76737
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
29563
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1898326
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
735205
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
280000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
255000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
32000
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
112013
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
140019
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
263000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
81089
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
341373
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80626
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3550
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

903500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
123410
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2100
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25107
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
560000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2741463
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
393404
005
Государственная адресная социальная помощь
393404
464
Отдел образования района (города областного значения)
106300
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
76737
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
29563
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1898326
002
Программа занятости
735205
006
Оказание жилищной помощи
280000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
255000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
32000
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
112013
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
140019
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
263000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
81089
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
341373
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80626
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000
021
Капитальные расходы государственного органа
3550
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы