Тараз қаласында 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 940 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қаңтарда № 3689 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына және 62 бабының 6 тармағына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласында 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Тараз қаласы әкімдігінің білімі бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год в городе Тараз
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 25 декабря 2017 года № 940. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 января 2018 года № 3689
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год в городе Тараз в соответствии с приложением.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;

2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары Кенжебек Мамашбайұлы Олжабайға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Р. Дәулет
Тараз қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 940 қаулысына қосымша
Тараз қаласында 2018 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Шағын орталықтар

2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Тараз;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз Олжабай Кенжебека Мамашбаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Р. Даулет
Приложение к постановлению
акимата города Тараз
от 25 декабря 2017 года № 940
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год в городе Тараз
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника
Государственные дошкольные организации
Мини-центр

1640
18 591
8750
Мектепке дейінгі жеке меншік ұйымдар (шағын орталық)
"Сағи-Жарқын" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
45
18591
12000
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар)
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №1 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
370
22851
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №2 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
330
23386
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №3 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
170
23536
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №4 "Балдырған" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
300
25712
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №5 "Ақ желкен" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
360
21756
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №6 "Арнаулы логопедтік" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
320
28341
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №7 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
420
22194
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №8 "Арнайы логопедтік "балалар бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
302
31491
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №9 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
410
22785
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №10 "Наурыз" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
360
21873
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №11 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
160
23989
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің" №12 арнайы гастроэнтерологиялық балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
380
22095
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №13 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
340
22215
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №14 "Жарқынай" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
330
22897
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №15 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
380
22796
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №16 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
390
21667
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №17 "Арнайы туберкулездік" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250
36379
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №18 "Еркежан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
330
24079
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №19 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

1640
18591
8750
Частные дошкольные организации (мини-центр)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сағи-Жарқын"
45
18591
12000
Государственные дошкольные организации (детский сад)
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №1 отдела образования акимата города Тараз"
370
22851
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №2 отдела образования акимата города Тараз"
330
23386
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №3 отдела образования акимата города Тараз"
170
23536
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №4 "Балдырған" отдела образования акимата города Тараз"
300
25712
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №5 "Ақ желкен" отдела образования акимата города Тараз"
360
21756
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №6 "Специальный логопедический" отдела образования акимата города Тараз"
320
28341
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №7 отдела образования акимата города Тараз"
420
22194
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №8 "Специальный логопедический" отдела образования акимата города Тараз"
302
31491
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №9 отдела образования акимата города Тараз"
410
22785
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №10 "Наурыз" отдела образования акимата города Тараз"
360
21873
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №11 отдела образования акимата города Тараз"
160
23989
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №12 "Специальный гастроэнтерологический" отдела образования акимата города Тараз"
380
22095
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №13 отдела образования акимата города Тараз"
340
22215
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №14 "Жарқынай" отдела образования акимата города Тараз"
330
22897
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №15 отдела образования акимата города Тараз"
380
22796
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №16 отдела образования акимата города Тараз"
390
21667
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №17 "Специальный туберкулезный" отдела образования акимата города Тараз"
250
36379
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №18 "Еркежан" отдела образования акимата города Тараз"
330
24079
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №19 отдела образования акимата города Тараз"

310
23410
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №20 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250
20924
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №21 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
395
23591
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №22 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
320
27420
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №23 "Жасдәурен" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
160
32640
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №24 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
70
38351
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №25 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
32623
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №26 "Нұрай" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
360
25501
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №27 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
380
21051
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №28 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
330
22221
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №29 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
170
31740
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №30 "Назерке" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
380
26199
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №31 "Балапан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
195
41391
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №32 "Ботақан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
320
24287
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №33 "Айсәуле" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
355
30110
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №34 "Бақыт" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
37437
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №35 "Ер Төстік" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
340
27077
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №36 "Бүлдіршін" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
335
25975
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №37 "Бәйтерек" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
115
31557
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №38 "Толағай" балабакшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
420
26919
8750
"Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №39 "Балдаурен" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

310
23410
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №20 отдела образования акимата города Тараз"
250
20924
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №21 отдела образования акимата города Тараз"
395
23591
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №22 отдела образования акимата города Тараз"
320
27420
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №23 "Жасдәурен" отдела образования акимата города Тараз"
160
32640
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №24 отдела образования акимата города Тараз"
70
38351
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №25 отдела образования акимата города Тараз"
100
32623
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №26 "Нұрай" отдела образования акимата города Тараз"
360
25501
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №27 отдела образования акимата города Тараз"
380
21051
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №28 отдела образования акимата города Тараз"
330
22221
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №29 отдела образования акимата города Тараз"
170
31740
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №30 "Назерке" отдела образования акимата города Тараз"
380
26199
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №31 "Балапан" отдела образования акимата города Тараз"
195
41391
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №32 "Ботақан" отдела образования акимата города Тараз"
320
24287
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №33 "Айсәуле" отдела образования акимата города Тараз"
355
30110
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №34 "Бақыт" отдела образования акимата города Тараз"
75
37437
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №35 "Ер төстік" отдела образования акимата города Тараз"
340
27077
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №36 "Бүлдіршін" отдела образования акимата города Тараз"
335
25975
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №37 "Бәйтерек" отдела образования акимата города Тараз"
115
31557
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №38 "Толағай" отдела образования акимата города Тараз"
420
26919
8750
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад №39 "Балдаурен" отдела образования акимата города Тараз"