2017 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 62 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 3354 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына және "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Байзақ ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. 2017 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Байзақ ауданы әкiмдігігің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi заңңамада белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Сағындық Жұмағұлұлы Кенжебаевқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Д. Сұлтанбеков
Байзақ ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 27 ақпандағы
№ 62 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мекемелер
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (тенге) оның ішінде
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (тенге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (тенге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландыратын балабақшалар мен шағын орталыктарды қосымша "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (тенге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (тенге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (шағын орталықтар)
Толық күндік шағын орталықтар
273
25
19354
4000
Оның ішінде:
Ауылды елді мекендегі шағын орталықтар
273
25
19354
4000
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (балабақшалар)
Байзақ ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Гүлсім" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
55

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Решение акимата Байзакского района Жамбылской области от 27 февраля 2017 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 марта 2017 года № 3354
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования Байзакского района" обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кенжебаева Сагындыка Жумагуловича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Д. Султанбеков
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района
от 27 февраля 2017 года № 62
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ, в том числе
размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе
Размер родительской платы в месяц (тенге)
По программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (мест)
По программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения"
Финансирования по программе "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
Дополнительное финансирование детских садов и мини - центров по программе "обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" финансируемых по прорамме "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования" (тенге)
финансирования по программе "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" (тенге)
Дошкольные государственные организации (мини-центры)
Мини-центры с полным днем пребывания
273
25
19354
4000
в том числе:
Мини-центры в сельских населенных пунктах
273
25
19354
4000
Дошкольные государственные организации (детские сады)
Государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад "Гульсим" отдела образования акимата Байзакского района
55