"2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 13-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 сәуірде № 3407 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 3 сәуірдегі №10-4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3376 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3271 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарда аудандық "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
"10 329 379" сандары "10 427 964" сандарымен ауыстырылсын:
"1 253 364" сандары "1 297 076" сандарымен ауыстырылсын:
"9 035 264" сандары "9 090 137" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"10 460 464" сандары "10 559 049" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Нұрбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 17 сәуірдегі №13-2
шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
21 желтоқсандағы №10-3
шешіміне 1 қосымша
2017 жылдарға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Байзакского района Жамбылской области от 17 апреля 2017 года № 13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 апреля 2017 года № 3407
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2017 года №10-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3376) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3271, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" от 5 января 2016 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "10 329 379" заменить цифрами "10 427 964";
цифры "1 253 364" заменить цифрами "1 297 076";
цифры "9 035 264" заменить цифрами "9 090 137";
в подпункте 2)
цифры "10 460 464" заменить цифрами "10 559 049".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административной территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Нурбаев
Секретарь
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 17 апреля
2017 года №13-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного
маслихата от 21 декабря
2016 года №10-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

398137
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
28811
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
30000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
25705
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21840
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2500
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
750
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
615
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23808
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16204
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7604
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12971
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12626
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
345
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
12584
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12414
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
02
Қорғаныс
2619
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2619
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2619
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
10761
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10761
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
10761
04
Бiлiм беру
7689943
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1004811
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

398137
022
Капитальные расходы государственного органа
28811
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
30000
452
Отдел финансов района (города областного значения)
25705
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21840
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2500
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, пост приватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
750
018
Капитальные расходы государственного органа
615
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23808
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
16204
004
Капитальные расходы государственного органа
7604
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12971
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12626
013
Капитальные расходы государственного органа
345
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
12584
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
12414
003
Капитальные расходы государственного органа
170
02
Оборона
2619
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2619
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2619
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
10761
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10761
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
10761
04
Образование
7689943
464
Отдел образования района (города областного значения)
1004811
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения