"2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 19 маусымдағы № 15-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 3467 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 5 маусымдағы №11-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3450 болып тіркелген) негізінде сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3271 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарда аудандық "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 427 964" сандары "10 427 127" сандарымен ауыстырылсын;
"5 051" сандары "6 469" сандарымен ауыстырылсын;
"35 700" сандары "46 454" сандарымен ауыстырылсын;
"9 090 137" сандары "9 077 128" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 559 049" сандары "10 558 212" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Нұрбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 19 маусымдағы
№15-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№10-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылдарға арналған аудандық бюджет
Санаты
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслизата от 21 декабря 2016 года № 10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Байзакского района Жамбылской области от 19 июня 2017 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 июня 2017 года № 3467
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 5 июня 2017 года №11-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3450) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3271, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" от 5 января 2016 года) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "10 427 964" заменить цифрами "10 427 127";
цифры "5 051" заменить цифрами "6 469";
цифры "35 700" заменить цифрами "46 454";
цифры "9 090 137" заменить цифрами "9 077 128";
в подпункте 2)
цифры "10 559 049" заменить цифрами "10 558 212".
Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Нурбаев
Секретарь
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1
к решению Байзакского
районного маслихата от 19 июня
2017 года №15-2
Приложение
1 к решению Байзакского
районного маслихата от
21 декабря 2016 года №10-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5563653
003
Жалпы білім беру
5331163
006
Балаларға қосымша білім беру
232490
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
132808
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
132808
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
691061
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
691061
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
324439
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16629
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
177115
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22465
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
36658
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
68572
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
651892
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
208526
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5002
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
156270
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
47254
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1554
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1554
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
441812
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
200640
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16370
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22381
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35127
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

5563653
003
Общеобразовательное обучение
5331163
006
Дополнительное образование для детей
232490
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
132808
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
132808
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
691061
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
691061
464
Отдел образования района (города областного значения)
324439
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16629
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
177115
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3000
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22465
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
36658
04
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
68572
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
651892
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
208526
005
Государственная адресная социальная помощь
5002
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
156270
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
47254
464
Отдел образования района (города областного значения
1554
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1554
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
441812
002
Программа занятости
200640
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16370
006
Оказание жилищной помощи
3000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22381
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35127
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида