"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 20-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қарашада № 3611 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы № 17-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3595 болып тіркелген) негізінде сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3271 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтарда аудандық "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада"10 381 620" сандары "10 379 616" сандарымен ауыстырылсын:
"1 319 809" сандары "1 333 809" сандарымен ауыстырылсын:
"57 995" сандары "44 385" сандарымен ауыстырылсын:
"8 997 322" сандары "8 994 928" сандарымен ауыстырылсын:
2) тармақшада:
"10 512 705" сандары "10 510 701" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары жаңа редакцияда 1, 2 және 3 қосымшалар болып мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Г. Туралиева
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 28 қарашаадағы
№ 20-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылдарға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
2017 жыл сомасы, мың теңге
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 10-3 "О районном бюджете на 2017–2019 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 ноября 2017 года № 3611
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 24 ноября 2017 года № 17-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3595) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 10-3 "О районном бюджете на 2017–2019 годы (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3271 и опубликован в районной газете "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" 5 января 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "10 381 620" заменить цифрами "10 379 616";
цифры "1 319 809" заменить цифрами "1 333 809";
цифры "57 995" заменить цифрами "44 385";
цифры "8 997 322" заменить цифрами "8 994 928";
в подпункте 2)
цифры "10 512 705" заменить цифрами "10 510 701".
Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата Г. Туралиева
Секретарь районного маслихата Н. Тлепов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 21 декабря 2016 года № 10-3
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 28 ноября 2017 года № 20-2
Районный бюджет на 2017 год
Категория
сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование