Жамбыл ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 17 наурыздағы № 135 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 3391 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 862 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 29.12.2018 № 862 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына және 6 бабының 2 тармағына сәйкес Жамбыл ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Е. Садыров) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.

Об утверждении перечня, наименования и индекса автомобильных дорог общего пользования районного значения Жамбылского района
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 17 марта 2017 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2017 года № 3391. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 29 декабря 2018 года № 862
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 29.12.2018 № 862 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", пункта 7 статьи 3, пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индекса автомобильных дорог общего пользования районного значения Жамбылского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района" (Садыров. Е) в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Қазанбасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мұсаев
"Келісілді":
Жамбыл облысы әкімдігі
құрылыс, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары
басқармасының басшысы
Ә.Б. Ахатаев
17 наурыз 2017 жыл
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 17 наурыздағы
№ 135 қаулысына қосымша
Жамбыл ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері
Жолдардың индекстері
Автомобиль жолдарының атауы
Ұзақтығы (шақырым)
1
2
3
4
1
KH-GB-1

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Казанбасова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Мусаев
"Согласовано":
Руководитель управления
стройтельства, пасажирского
транспорта и автомобильных дорог
акимата Жамбылской области
А.Б. Ахатаев
17 марта 2017 год
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
№ 135 от "17" марта 2017 года
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жамбылского района
Индекс автодороги
Наименование автомобильных дорог
Протяженность (километр)
1
2
3
4
1
KH-GB-1