"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 тамыздағы № 16-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінің 2017 жылғы 22 тамыздағы № 3507 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпқұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 03 тамыздағы № 13-5 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3499 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3266 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 және 11 қаңтардағы № 1-2 және 3-4 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 874 494" сандары "9 896 486" сандарымен ауыстырылсын;
"1 486 215" сандары "1 499 215" сандарымен ауыстырылсын;
"8 321 494" сандары "8 330 486" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 060 975" сандары "10 082 967" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"26 318" сандары "26 818" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 16 августа 2017 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 августа 2017 года № 3507
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата № 13-5 от 03 августа 2017 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 09 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3499) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 7-2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3266, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 6 и 11 января 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 874 494" заменить цифрами "9 896 486";
цифры "1 486 215" заменить цифрами "1 499 215";
цифры "8 321 494" заменить цифрами "8 330 486";
в подпункте 2):
цифры "10 060 975" заменить цифрами "10 082 967";
в пункте 5:
цифры "26 318" заменить цифрами "26 818".
Приложении 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Р. Аширов Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 16-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 7-2 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
Сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии СекретарьЖамбылского
Жамбылского маслихата: районного районного маслихата:
Р. Аширов Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 16-2 от 16 августа 2017 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 7-2 от 23 декабря 2016 года
Бюджет Жамбылского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

28296
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
149958
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
657
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24033
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25482
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
97029
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23351
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
18441
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
4910
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
684931
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29764
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
24193
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
5571
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
542636
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
199871
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11803
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4200
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7498
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19803
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5243
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24897
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
180000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
55601
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33720
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
112531
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34413
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

28296
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
149958
012
Капитальные расходы государственного органа
657
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24033
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25482
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
97029
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23351
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
18441
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
4910
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
684931
464
Отдел образования района (города областного значения)
29764
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
24193
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
5571
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
542636
002
Программа занятости
199871
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11803
005
Государственная адресная социальная помощь
4200
006
Оказание жилищной помощи
7498
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19803
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5243
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24897
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
180000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
55601
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33720
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
112531
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34413
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

16466
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
59120
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38711
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2497
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6476
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3015
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
4671
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19586
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15121
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4103
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
362
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
87300
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
87300
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17552
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17552
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17216
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
336
12
Көлiк және коммуникация
388368
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
179942
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4669
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
175273
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
208426
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
24974
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
183452
13
Басқалар
99128
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
72310
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

16466
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
59120
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
38711
003
Капитальные расходы государственного органа
2497
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6476
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3015
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
4671
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19586
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15121
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4103
007
Капитальные расходы государственного органа
362
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
87300
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
87300
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17552
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17552
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17216
015
Капитальные расходы государственного органа
336
12
Транспорт и коммуникации
388368
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
179942
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4669
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
175273
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
208426
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
24974
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
183452
13
Прочие
99128
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
72310
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
11689
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
11689
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
182811
Жамбыл аудандық мәслихатының
2017 жылғы 16 тамыздағы
№ 16-2 шешіміне 2 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 7-2 шешіміне 7 қосымша
Ауылдық округтердің 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
009 "Елді мекендердің сани-тариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттан-дыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"

452
Отдел финансов района (города областного значения)
11689
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
11689
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0
8
Движение остатков бюджетных средств
182811
Приложение № 2 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 16-2 от 16 августа 2017 года
Приложение №7 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 7-2 от 23 декабря 2016 года
Бюджетные программы аульных округов на 2017 год
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озелене-ние населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов "
022 "Капитальные расходы государственных органов"