Аса ауылдық округінің Аса ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 06 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 наурызда № 3329 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
2. Аса ауылдық округінің Аса ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Завод көшесі – Қаратау;
Совет көшесі – Бірлік;
Промышленная көшесі – Қайнар;
Луговая көшесі – Көкой.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аса ауылдық округі әкімінің орынбасары Е. Бозымбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аса ауылдық округінің әкімі Б. Қалшымбетов

О переименовании улиц села Аса Асинского аульного округа
Решение акима Асинского аульного округа Жамбылского района Жамбылской области от 24 января 2017 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 марта 2017 года № 3329
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким аульного округа РЕШИЛ:
2. Переименовать улицы села Аса Асинского аульного округа:
улицу Завод – Каратау;
улицу Совет – Бирлик;
улицу Промышленная – Кайнар;
улицу Луговая – Кокой.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возлажить на заместителя акима Асинского аульного округа Е. Бозымбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Асинского аульного округа Б. Калшымбетов