"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 10-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 3338 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3272 болып тіркелген, 2017 жылдың 4 қаңтарында № 1-2-3 (8690) аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 173 581" деген сандар "8 266 698" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 181 668" деген сандар "1 131 668" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 972 923" деген сандар "7 116 040" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
" 8 173 581" деген сандар "8 394 230" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-42 640" деген сандар "-170 172" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"42 640" деген сандар "170 172" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года "О районном бюджете № 9-3 на 2017- 2019 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 февраля 2017 года № 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 марта 2017 года № 3338.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3272, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 4 января 2017 года № 1-2-3 (8690)) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 173 581" заменить цифрами "8 266 698";
цифры "1 181 668" заменить цифрами "1 131 668";
цифры "6 972 923" заменить цифрами "7 116 040";
в подпункте 2):
цифры "8 173 581" заменить цифрами "8 394 230";
в пункте 5:цифры "-42 640" заменить цифрами "-170 172";
в пункте 6:цифры "42 640" заменить цифрами "170 172";

"0" деген сан "127 532" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет–ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифру "0" заменить цифрами "127 532".
Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

234397
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
138252
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
138252
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
196264
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15420
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
74279
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14551
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17206
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
74608
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
601531
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
218122
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6908
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
136800
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
74414
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3413
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3413
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
340994
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
184233
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12706
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24619
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4357
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
29063
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
56625
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22891
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39002
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

234397
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
138252
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
138252
464
Отдел образования района (города областного значения)
196264
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15420
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
74279
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14551
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17206
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74608
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
601531
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
218122
005
Государственная адресная социальная помощь
6908
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
136800
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
74414
464
Отдел образования района (города областного значения)
3413
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3413
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
340994
002
Программа занятости
184233
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12706
006
Оказание жилищной помощи
6500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24619
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4357
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29063
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56625
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22891
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
18623
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
18623
08
Бюджет қаржаттарының қолданылатын қалдықтары
127532
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 28 ақпандағы
№ 10-3 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-3 шешіміне 5 қосымша
2017 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001. "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005. "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"

452
Отдел финансов района (города областного значения)
18623
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
18623
08
Используемые остатки бюджетных средств
127532
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 10-3 от 28 февраля 2017 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного маслихата № 9-3 от 23 декабря 2016 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2017 год
тысяч тенге
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"

040. "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
014. "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
009. "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011. "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008. "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022. "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
014. "Организация водоснабжения населенных пунктов"
009. "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима аула Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"

2213
3
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1786
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3278
5
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
26644
6
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2399
7
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3040
8
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4193
9
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4087
10
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3951
11
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3112
12
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2218
13
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2229
14
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3906

2213
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
1786
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3278
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима ауыла Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"
26644
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
2399
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3040
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
4193
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
4087
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3951
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3112
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
2218
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
2229
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3906