"Жуалы ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 маусымдағы № 31-4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 шілдедегі № 14-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 тамыздағы № 3497 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 12-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 11.12.2023 № 12-5 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 маусымдағы № 31-4 "Жуалы ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2268 болып тіркелген, 2014 жылдың 24 шілдедегі аудандық "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" газетінде жарияланған) мынандай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Жуалы ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидасында:
6 тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1) туберкулез ауруымен ауыратын науқастарды амбулаториялық деңгейде емдеу кезеңінде отбасының жан басына шаққандағы табыс көзі күнкөріс деңгейдің бес есесінен аспаған жағдайда ай сайын 21 871 (жиырма бір мың сегіз жүз жетпіс бір) теңге арнайы комиссияның анықтауы бойынша, әлеуметтік қолдау көрсетілсін.
Адамның иммун тапшылығы вирусын жұқтырған балалары бар отбасыларына отбасының жан басына шаққандағы табыс көзі күнкөріс деңгейдің бес есесінен аспаған жағдайда жылына бір рет арнайы комиссияның анықтауы бойынша, әлеуметтік қолдау көрсетілсін".
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменения в решение Жуалынского районного маслихата от 6 июня 2014 года № 31-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Жуалынскому району"
Решение маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 21 июля 2017 года № 14-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 августа 2017 года № 3497. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2023 года № 12-5
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 11.12.2023 № 12-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года за № 504 "Типовые правила оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решения Жуалынского районного маслихата от 6 июня 2014 года № 31-4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Жуалынскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2268, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" от 24 июля 2014 года) следующие изменения:
в Правилах оказание социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Жуалынскому району утвержденных указанным решением:
в пункте 6:
подпункт 1) изложить следующей редакции:
"1) оказания социальной помощи лицам больным туберкулезом, находящимся на амбулаторном лечении, ежемесячно в размере 21 871 (двадцать одна тысяча восемьсот семьдесят один) тенге, с учетом среднедушевого дохода, не превышающего пятикратного прожиточного минимума, по определению специальной комиссии.
Оказание социальной помощи семьям, имеющим детей, заразившихся вирусом с учетом среднедушевого дохода, не превышающего пятикратного прожиточного минимума, по определению специальной комиссии;"
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

3. Осы шешім әділет органдарынада мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
С.Кожанов Е.Тлеубеков

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
С.Кожанов Е.Тлеубеков