"2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 19-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 3610 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3272 болып тіркелген, 2017 жылдың 4 қаңтарында аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"8 582 185" деген сандар "8 615 296" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 131 023" деген сандар "1 138 332" деген сандармен ауыстырылсын;
"9 048" деген сандар "9 813" деген сандармен ауыстырылсын;
"64 587" деген сандар "56 513" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 19-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2017 года № 3610
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3272, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 4 января 2017 года) внести следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 582 185" заменить цифрами "8 615 296";
цифры "1 131 023" заменить цифрами "1 138 332";
цифры "9 048" заменить цифрами "9 813";
цифры "64 587" заменить цифрами "56 513";

"7 377 527" деген сандар "7 410 638" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"8 709 717" деген сандар "8 742 828" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "7 377 527" заменить цифрами "7 410 638";
в подпункте 2):
цифры "8 709 717" заменить цифрами "8 742 828".
Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
18623
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
18623
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
127532
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 28 қарашадағы
№ 19-3 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 9-3 шешіміне 5 қосымша
2017 жылға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001. "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005. "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"

452
Отдел финансов района (города областного значения)
18623
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
18623
08
Используемые остатки бюджетных средств
127532
Приложение № 2 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 19-3 от 28 ноября
2017 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 9-3 от 23 декабря
2016 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2017 год
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"

040. "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
014. "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
009. "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011. "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008. "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022. "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
014. "Организация водоснабжения населенных пунктов"
009. "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима аула Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"

3156
3
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2206
4
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6118
5
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
38227
6
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3041
7
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4968
8
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6728
9
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4800
10
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6497
11
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4782
12
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3109
13
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3002
14
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5057

3156
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
2206
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
6118
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима ауыла Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области"
38227
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3041
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
4968
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
6728
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
4800
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
6497
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
4782
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3109
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
3002
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
5057