2018-2020 жылдарға арналған Жуалы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 3657 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған ауылдық бюджеттер тиісінше № 1-12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) кірістер 286 660 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 369 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 153 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 223 138 мың теңге;
2) шығындар – 286 660 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер 59 119 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 172 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 55 821 мың теңге;
2) шығындар – 59 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) кірістер 94 321 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 799 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Жуалынского района на 2018-2020 годы
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2017 года № 21-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2017 года № 3657.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить для сельских бюджетов на 2018-2020 годы согласно приложениям № 112, в том числе:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
1) доходы – 286 660 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 53 369 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 153 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 223 138 тысяч теңге;
2) затраты – 286 660 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
1.2 Актюбинский сельский округ
1) доходы – 59 119 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 126 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 172 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 55 821 тысяч теңге;
2) затраты – 59 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
1.3 Аксайский сельский округ
1) доходы – 94 321 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 799 тысяч тенге;

1.12 Шақпақ ауылдық округі
1) кірістер 75 713 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 971 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 69 106 мың теңге;
2) шығындар – 75 713 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 20.03.2018 № 24-3 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 25.05.2018 № 28-3 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 13.09.2018 № 32-2 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі); 05.12.2018 № 35-2 (01.01.2018 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2018 жылы ауылдық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, спорт және мәдениет мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықтары мен тарифтік ставкаларының 25 пайызы мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
3. 2018 жылға арналған бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын ауылдық бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi № 13 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауылдық жергілікті атқарушы органдарының резерві мынындай көлемдері мөлшерінде бекітілсін:
Ақтөбе аулдық округі - 0 мың теңге;
Ақсай ауылдық округі – 0 мың теңге;
Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты –0 мың теңге;
Боралдай ауылдық округі – 0 мың теңге;
Жетітөбе ауылдық округі –0 мың теңге;
Көкбастау ауылдық округі –0 мың теңге;
Күреңбел ауылдық округі – 0 мың теңге;
Қарасаз ауылдық округі – 0 мың теңге;
Қызыларық ауылдық округі – 0 мың теңге;
Мыңбұлақ ауылдық округі –0 мың теңге;
Нұрлыкент ауылдық округі –0 мың теңге;
Шақпақ ауылдық округі – 0 мың теңге.

1.12 Шакпакский сельский округ
1) доходы – 75 713 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 636 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 971 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 69 106 тысяч теңге;
2) затраты – 75 713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 20.03.2018 № 24-3 (вводится в действие с 01.01.2018); от 25.05.2018 № 28-3 (вводится в действие с 01.01.2018); от 13.09.2018 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 05.12.2018 № 35-2 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" предусмотреть средства на выплату надбавки в размере 25 процентов работающим в сельских населенных пунктах, финансируемых из бюджета в 2018 году специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2018 год в сельских согласно приложению №13.
4. Утвердить резерв сельского местного исполнительного органа в размере нижеследующих:
Актюбинский сельский округ - 0 тыс. тенге;
Аксайский сельский округ - 0 тыс. тенге;
Аппарат акима село Б.Момышулы – 0 тыс. тенге;
Боралдайский сельский округ - 0 тыс. тенге;
Жетитюбинский сельский округ - 0 тыс. тенге;
Кокбастауский сельский округ - 0 тыс. тенге;
Куренбельский сельский округ - 0 тыс. тенге;
Карасазский сельский округ - 0 тыс. тенге;
Кызыларыкский сельский округ - 0 тыс. тенге;
Мынбулакский сельский округ - 0 тыс. тенге;
Нурлыкентский сельский округ - 0 тыс. тенге;
Шакпакский сельский округ - 0 тыс. тенге;

5. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К.Бегалиев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Е.Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-3 шешіміне 1 қосымша
Б. Момышұлы ауылы әкімінің 2018 жылға арналған бюджеті

5. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата К.Бегалиев
Секретарь
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 21-3 от 25 декабря 2017 года
Бюджет аппарата акима село Б.Момышулы на 2018 год