"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 19 мамырдағы № 15-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 мамырда № 3436 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнусқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы №10-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3267 болып тіркелген, 2016 жылдың 31 желтоқсанында №207-208 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
6 тармақта:
"25 398" сандары "10156" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 19 мая 2017 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 мая 2017 года № 3436
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №10-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3267, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 31 декабря 2016 года за №207-208) следующие изменения:
в пункте 6:
цифры "25 398" заменить цифрами "10 156".

15676
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
15676
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
15676
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
200544
Қордай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 19 мамырдағы
№15-2 шешіміне 2-қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№10-3 шешіміне 5-қосымша
2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтерге бағдарламалар бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізбесі
мың теңге
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
040 "Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары"
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
"Алға ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

15676
452
Отдел финансов района (города областного значения)
15676
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
15676
08
Используемые остатки бюджетных средств
200544
Приложение 2
к решению Кордайского районного
маслихата от 19 мая 2017 года
№15-2
Приложение 5
к решению Кордайского районного
маслихата от 23 декабря 2016 года
№ 10-3
Перечень объема средств, выделенных из районного бюджета на 2017-2019 годы по программам в разрезе сельских округов
тыс тенге
Наименование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
2017 год
2018 год
2019 год
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Алгинского сельского округа"