Қақпатас ауылдық округінің Беріктас ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қақпатас ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 11 мамырдағы № 19 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 маусымда № 3447 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақсан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 29 наурыздағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қақпатас ауылдық округі Беріктас ауылындағы Парк көшесінің атауы Жуалы көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қақпатас ауылдық округі әкімінің бас маманы Н. Рахимбаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі С. Естаев

О переименовании улицы села Бериктас Какпатасского сельского округа
Решение акима Какпатасского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 11 мая 2017 года №19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 июня 2017 года № 3447
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 марта 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Парк села Бериктас Какпатасского сельского округа на улицу Жуалы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста акима Какпатасского сельского округа Н. Рахимбаеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Естаев