Отар ауылдық округінің Аңырақай ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Отар ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 қаңтардағы № 3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 3307 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысытуралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысын және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отар ауылдық округінің Аңырақай ауылындағы Железнодорожная көшесінің атауы Желтөбе көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Отар ауылдық округі әкімінің орынбасары Е. Тулеуовке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Ж. Шадиев

О переименовании улицы села Анрахай Отарского сельского округа
Решение акима Отарского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 13 января 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 февраля 2017 года № 3307
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Железнодорожная села Анрахай Отарского сельского округа на улицу Желтобе.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Отарского сельского округа Тулеуову Е.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шадиев Ж.