Қарасу ауылдық округінің Қарасу ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 3304 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауылдық округінің Қарасу ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Ленин көшесі – Нұрлы жол;
40 лет Октября көшесі – Еспе;
Советская көшесі – Майбұлақ;
Заречная көшесі – Кемер;
Табачная көшесі – Ақтас болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасу ауылдық округі әкімінің орынбасары Қ. Айтпаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі М. Күзербаев

О переименовании улиц села Карасу Карасуского сельского округа
Решение акима Карасуского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 12 января 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 февраля 2017 года № 3304
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Карасу Карасуского сельского округа:
улицу Ленина – Нурлы жол;
улицу 40 лет Октября – Еспе;
улицу Советская – Майбулак;
улицу Заречная – Кемер;
улицу Табачная – Актас.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Карасуского сельского округа К. Айтпаеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Кузербаев