Қарасу ауылдық округінің Қарасу ауылындағы көше атауларын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 73 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 3673 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Қарасу ауылдық округінің Қарасу ауылына қарасты төмендегі көшелерінің атаулары өзгертілсін:
Чуйская көшесі – Кескентас;
Школьная көшесі – Бастау болып өзгертілсін.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасу ауылдық округі әкімінің орынбасары Қ. Айтпаевқа жүктелсін.
3.Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелгеннен күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Б. Кампитов

О переименовании улиц села Карасу Карасуского сельского округа
Решение акима Карасуского сельского округа Кордайского района Жамбылской области от 25 декабря 2017 года № 73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 января 2018 года № 3673
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать нижеследующие улицы села Карасу Карасуского сельского округа:
улицу Чуйская – Кескентас;
улицу Школьная – Бастау.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Карасуского сельского округа К. Айтпаеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Кампитов