"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 1 наурыздағы № 14-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 наурызда № 3333 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылдың 16 ақпандағы № 9-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3319 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3263 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтардағы № 5-6, 13 қаңтардағы № 7-8, 18 қаңтардағы № 9-10 "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 840 847" сандары "10 257 113" сандарымен ауыстырылсын;
"1 261 991" сандары "1 186 991" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 827 847" сандары "10 448 234" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"-44 929" сандары "-249 050" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"44 929" сандары "249 050" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" сандары "204121" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 13-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 1 марта 2017 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 марта 2017 года № 3333
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 9-2 от 16 февраля 2017 года "О внесении изменений и дополнениий в решение Жамбылского областного маслихата от 21 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 13-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3263, опубликовано 11 января 2017 года за № 5-6, 13 января 2017 года за № 7-8, 18 января 2017 года за № 9-10 в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 840 847" заменить цифрами "10 257 113";
цифры "1 261 991" заменить цифрами "1 186 991";
в подпункте 2):
цифры "9 827 847" заменить цифрами "10 448 234";
в подпункте 5):
цифры "-44 929" заменить цифрами "-249 050";
в подпункте 6):
цифры "44 929" заменить цифрами "249 050";
используемые остатки бюджетных средств – цифры "0" заменить цифрами "204 121".

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Бектұрғанов І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 1 наурыздағы
№14-2 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№13-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Б. Бектурганов И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 1 марта 2017 года № 14-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2016 года № 13-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

26973
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
63508
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
677921
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
198307
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3000
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
160000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
35307
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13516
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
13516
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
425271
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
240425
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33779
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8995
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25066
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
53388
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33418
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40827
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31965
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1561
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3301
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
699293
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
172320
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
172320
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
269011
009
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

26973
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
63508
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
677921
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
198307
005
Государственная адресная социальная помощь
3000
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
160000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
35307
464
Отдел образования района (города областного значения)
13516
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
13516
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
425271
002
Программа занятости
240425
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33779
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8995
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25066
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
53388
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33418
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31965
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1561
021
Капитальные расходы государственного органа
4000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3301
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
699293
464
Отдел образования района (города областного значения)
172320
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
172320
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
269011
009
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

16334
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16334
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
16334
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
204121
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 1 наурыздағы
№ 14-2 шешіміне 2 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 5 қосымша
2017 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005. Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
008.Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011.Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
013. Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

16334
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16334
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
16334
Используемые остатки бюджетных средств
204121
Приложение 2 к решению
маслихата Меркенского района
от 1 марта 2017 года № 14-2
Приложение 5 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2016 года № 13-3
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2017 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
008.Освещение улиц в населенных пунктах
011.Благоустройство и озеленение населенных пунктов
013.Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах