"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 сәуірдегі № 16-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 сәуірде № 3398 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылдың 3 сәуіріндегі № 10-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3376 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3263 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтардағы № 5-6, 13 қаңтардағы № 7-8, 18 қаңтардағы № 9-10 "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10257113" сандары "10273971" сандарымен ауыстырылсын;
"8550856" сандары "9058980" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10448234" сандары "10465092" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №13-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 17 апреля 2017 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 апреля 2017 года № 3398
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 10-4 от 3 апреля 2017 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 21 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3376) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 13-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3263, опубликовано 11 января 2017 года за №5-6, 13 января 2017 года за № 7-8, 18 января 2017 года за № 9-10 в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10257113" заменить цифрами "10273971";
цифры "8550856" заменить цифрами "9058980";
в подпункте 2):
цифры "10448234" заменить цифрами "10465092";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік –экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы М. Көкрекбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 17 сәуірдегі
№16-2 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№13-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-
экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Кокрекбаев
Секретарь районного
маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 17 апреля 2017 года № 16-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2016 года № 13-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

30 973
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
83 508
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
698 814
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
198 307
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 000
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
160 000
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
35 307
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 516
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
13 516
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
437 281
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
240 425
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 617
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 995
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 777
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
51 785
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 482
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49 710
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 965
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 561
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 372
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 812
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
699 293
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
172 320
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
172 320
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
269 011
009
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

30 973
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
83 508
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
698 814
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
198 307
005
Государственная адресная социальная помощь
3 000
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
160 000
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
35 307
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 516
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
13 516
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
437 281
002
Программа занятости
240 425
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 617
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 995
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 777
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51 785
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 482
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49 710
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 965
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 561
021
Капитальные расходы государственного органа
4 372
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11812
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
699 293
464
Отдел образования района (города областного значения)
172 320
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
172 320
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
269 011
009
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

16 334
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
16 334
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
16 334
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
204 121
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 17 сәуірдегі
№ 16-2 шешіміне 2 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 5 қосымша
2017 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005. Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
008.Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011.Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру

16 334
452
Отдел финансов района (города областного значения)
16 334
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
16 334
Используемые остатки бюджетных средств
204 121
Приложение 2 к решению
маслихата Меркенского района
от 17 апреля 2017 года №16-2
Приложение 5 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2016 года №13-3
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2017 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
008. Освещение улиц в населенных пунктах
011. Благоустройство и озеленение населенных пунктов

013. Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
022. Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
028.Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
040. "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Барлығы
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

013. Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
022. Капитальные расходы государственного органа
028. Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Всего
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Актоганского сельского округа Меркенского района"