"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 21-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 3600 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылдың 24 қарашадағы № 17-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3595 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3263 болып тіркелген, 2017 жылғы 11 қаңтардағы, 13 қаңтардағы, 18 қаңтардағы "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 740 600" сандары "10 517 229" сандарымен ауыстырылсын;
"1 295 341" сандары "1 265 341" сандарымен ауыстырылсын;
"9 394 309" сандары "9 200 938" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 925 721" сандары "10 702 436" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"19 000" сандары "18 914" сандарымен ауыстырылсын;
қаржы активтерін сатып алу "19 000" сандары "18 914" сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 13-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 21-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2017 года № 3600
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 17-2 от 24 ноября 2017 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 21 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3595) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 13-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3263, опубликовано 11 января 2017 года , 13 января 2017 года, 18 января 2017 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 740 600" заменить цифрами "10 517 229";
цифры "1 295 341" заменить цифрами "1 265 341";
цифры "9 394 309" заменить цифрами "9 200 938";
в подпункте 2):
цифры "10 925 721" заменить цифрами "10 702 436".
в подпункте 4):
цифры "19 000" заменить цифрами "18 914";
приобретение финансовых активов цифры "19 000" заменить цифрами "18 914".

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысының міндетін атқарушы
Н. Қойшиманова Е. Нартбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 28 қарашадағы
№ 21-2 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-
экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
районного маслихата секретаря районного маслихата
Н. Койшиманова Е. Нартбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 28 ноября 2017 года № 21-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 23 декабря 2016 года № 13-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

157692
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16678
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
33293
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
144009
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
690042
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
232989
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1977
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
192923
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
38089
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15562
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
316
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
15246
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
382635
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
204254
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21680
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
176
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
31728
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6548
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19456
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
44232
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54561
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58856
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38794
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1561
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4372
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
14129
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
779486
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

157692
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16678
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
33293
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
144009
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
690042
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
232989
005
Государственная адресная социальная помощь
1977
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
192923
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
38089
464
Отдел образования района (города областного значения)
15562
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
316
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
15246
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
382635
002
Программа занятости
204254
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21680
006
Оказание жилищной помощи
176
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
31728
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6548
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19456
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44232
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54561
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58856
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38794
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1561
021
Капитальные расходы государственного органа
4372
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
14129
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
779486
464
Отдел образования района (города областного значения)