Рысқұлов ауылдық округіндегі Интернациональный ауылындағы Ленинградский, Дагестанский, Интернациональный көшелерінің атын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы Рысқұлов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 27 сәуірдегі № 2-09/15 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 мамырда № 3435 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 29 наурыздағы қорытындысы негізінде және Рысқұлов ауылдық округі, Интернациональный ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Рысқұлов ауылдық округі, Интернациональный ауылындағы Ленинградский көшесі Әлихан Бөкейхановқа, Дагестанский көшесі Баубек Бұлқышевқа, Интернациональный көшесі Қалтай Мұхамеджановқа өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Рысқұлов ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Ж.Бабалиеваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Рысқұлов ауылдық округінің әкімі Е. Байболсынов

О переименовании улиц Ленинградская, Дагестанская, Интернациональная села Интернациональный Рыскуловского аульного округа
Решение акима Рыскуловского ауыльного округа Меркенского района Жамбылской области от 27 апреля 2017 года № 2-09/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 мая 2017 года № 3435
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 29 марта 2017 года и с учетом мнения жителей села Интернациональный Рыскуловского аульного округа, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленинградская на Алихана Букейханова, улицу Дагестанская на Баубека Булкышева, улицу Интернациональная на Калтая Мухамеджанова села Интернациональный, Рыскуловского аульного округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Рыскуловского аульного округа Ж.Бабалиеву.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Рыскуловского аульного округа Е.Байболсынов