2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 185 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 маусымда № 3452 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 15 мая 2017 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 июня 2017 года № 3452
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бейсенбек Әшімәлиұлы Әлпеисовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Айтақов
Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 15 мамырдағы
№ 185 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие беру ұйымдары
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын) оның ішінде
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (тенге) жергілікті бюджет есебінен оның ішінде
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын (орын саны)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылу (теңге)
"Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру" бағдарламасы арқылы қаржыландырылатын балабақшалар мен шағын орталықтарды қосымша "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы арқылы қаржыландыру (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Толық күндік шағын орталықтар

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алпеисова Бейсенбека Ашималиевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Айтаков
Приложение к постановлению
акимата района Т. Рыскулова
№ 185 от 15 мая 2017 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год
Дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест)
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Финансируемых за счет программ "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (мест)
Финансируемых за счет программ "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения (мест)
Финансируемых за счет программ "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (тенге)
Дополнительная сумма из программ "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" к детским садам, миницентрам финансируемые из программ "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (тенге)
Финансируемых за счет программ "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения (тенге)
Государственные дошкольные организации
Полнодневные миницентры