"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсандағы № 11-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 маусымдағы № 15-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінің 2017 жылғы 19 маусымда № 3458 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 5 маусымдағы № 11-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3450 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсандағы № 11-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3269 болып тіркелген, 2017 жылдың 20 қаңтардағы "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"8 507 875" сандары "8 468 434" сандарымен ауыстырылсын;
"2 656 267" сандары "2 659 767" сандарымен ауыстырылсын;
"6 866" сандары "7 366" сандарымен ауыстырылсын;
"5 843 692" сандары "5 800 251" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 065 259" сандары "9 025 817" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-662 377" сандары "-662 376" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"662 377" сандары "662 376" сандарымен ауыстырылсын;
"17 533" сандары "17 534" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта
"5 000" сандары "6 135" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2016 года № 11-5 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 13 июня 2017 года № 15-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 июня 2017 года № 3458
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 5 июня 2017 года № 11-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3" "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3450) маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2016 года № 11-5 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3269, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Кұлан таңы") следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "8 507 875" заменить цифрами "8 468 434";
цифры "2 656 267" заменить цифрами "2 659 767";
цифры "6 866" заменить цифрами "7 366";
цифры "5 843 692" заменить цифрами "5 800 251";
в подпункте 2):
цифры "9 065 259" заменить цифрами "9 025 817";
в подпункте 5):
цифры "-662 377" заменить цифрами "-66 2376";
в подпункте 6):
цифры "662 377" заменить цифрами "662 376";
цифры "17 533" заменить цифрами "17 534";
в пункте 4
цифры "5 000" заменить цифрами "6 135";

Аталған шешімнің 1 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
С. Далибаев Ш. Косалов
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 13 маусымдағы
№ 15-4 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 11-5 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған бюджет
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
I. КІРІСТЕР

Приложения 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по
вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь районного районного
маслихата маслихата
С. Далибаев Ш. Косалов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 15-4 от 13 июня 2017 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 11-5 от 23 декабря 2016 года
Бюджет на 2017 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ