"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсандағы №11-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 18-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 тамызда № 3505 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 3 тамыздағы № 13-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3499 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ КАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 23 желтоқсандағы № 11-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3269 болып тіркелген, 2017 жылдың 20 қаңтардағы "Құлан таңы" газетінде жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"8 468 434" сандары "8 596 394" сандарымен ауыстырылсын;
"2 659 767" сандары "2 681 197" сандарымен ауыстырылсын;
"7 366" сандары "8 566" сандарымен ауыстырылсын;
"1 050" сандары "2 050" сандарымен ауыстырылсын;
"5 800 251" сандары "5 904 581" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2016 года № 11-5 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 11 августа 2017 года № 18-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 августа 2017 года № 3505
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жамбылского областного маслихата от 3 августа 2017 года №13-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3" "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за №3499) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 23 декабря 2016 года № 11-5 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3269, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Кұлан таңы") следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "8 468 434" заменить цифрами "8 596 394";
цифры "2 659 767" заменить цифрами "2 681 197";
цифры "7 366" заменить цифрами "8 566";
цифры "1 050" заменить цифрами "2 050";
цифры "5 800 251" заменить цифрами "5 904 581";
в подпункте 2):

"9 025 817" сандары "9 153 777" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1, 4 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Т. Джаманбаев Ш. Косалов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 11 тамыздағы №18-4
шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың

цифры "9 025 817" заменить цифрами "9 153 777";
Приложения 1, 4 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по
вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Т. Джаманбаев Ш. Косалов
Приложение 1
к решению маслихата района
Т. Рыскулова №18-4 от
11 августа 2017 года Приложение 1
к решению маслихата района
Т. Рыскулова №11-5 от

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
007
Қаланы және елді мекенді абаттандыру
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт туризм және ақпараттық кеңістік
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 11 тамыздағы № 18-4
шешіміне 3 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№11-5 шешіміне 7 қосымша
2017 жылға арналған Т.Рысқұлов ауданның ауылдық округтері бойынша бюджеттік бағдарламалары
Ауылдық округтер
бюджеттік бағдарламалар
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие благоустройства городов населенных пунктов
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
Приложение 3
к решению маслихата района
Т. Рыскулова № 18-4 от
11 августа 2017 года Приложение 7
к решению маслихата района
Т. Рыскулова №11-5 от
23 декабря 2016 года
Бюджетные программы на 2017 год по сельским округам района Т.Рыскулова
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"