"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 13-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 наурызда № 3332 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 ақпандағы № 9-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3319 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3281 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтардағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"7 859 117" сандары "7 971 392" сандарымен ауыстырылсын;
"7 109 117" сандары "7 221 392" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"7 859 117" сандары "8 231 315" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-80 948" сандары "-340 871" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"80 948" сандары "340 871" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 24 февраля 2017 года № 13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 марта 2017 года № 3332
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 16 февраля 2017 года № 9-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3281 опубликовано 13 января 2017 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 859 117" заменить цифрами "7 971 392";
цифры "7 109 117" заменить цифрами "7 221 392";
в подпункте 2):
цифры "7 859 117" заменить цифрами "8 231 315";
в подпункте 5):
цифры "-80 948" заменить цифрами "-340 871";
в подпункте 6):
цифры "80 948" заменить цифрами "340 871";

"0" сандары "259 923" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысының міндетін атқарушы
Ғ. Несіпбай Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2017 жылғы 24 ақпандағы
№ 13-2 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

цифры "0" заменить цифрами "259 923";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономики, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
районного маслихата секретаря районного маслихата
Г. Несипбай Б. Дондаулы
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 13-2 от 24 февраля 2017 года
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 12-3 от 22 декабря 2016 года
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

9 395
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 541
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 448
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
33 062
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30 033
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20 375
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 200
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3 200
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51 038
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 320
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 352
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 912
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16 454
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 108 885
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
291 682
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
291 682
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
121 520
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
107 520
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
14 000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9 249
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 023
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
226
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
236 530
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
223 030
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесiнiң жұмыс істеуі
13 500
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

9 395
006
Оказание жилищной помощи
25 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 541
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 448
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 062
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30 033
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20 375
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 200
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 200
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51 038
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 320
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 352
021
Капитальные расходы государственного органа
1 912
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16 454
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 108 885
464
Отдел образования района (города областного значения)
291 682
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
291 682
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
121 520
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
107 520
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
14 000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9 249
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9 023
005
Капитальные расходы государственного органа
226
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
236 530
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
223 030
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
13 500
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)