"Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айкындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 42-10 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 14-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 сәуірде № 3381 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 20 желтоқсандағы № 25-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 20 желтоқсандағы № 25-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік баскару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Занының 6 бабының 2-3 тармағына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарысу ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 42-10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2608 болып тіркелген, 2015 жылы 18 сәуірдегі аудандық "Сарысу" газетінің № 40-41 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларындағы:
7 тармақта:
- қайтыс болған соғыс мүгедектерiнiң және соларға теңестiрiлген мүгедектердiң әйелдерiне (күйеулерiне), сондай-ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын күрес жүргiзген адамдардың, "Ленинградты қорғағаны үшiн" медалiмен және "Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгiсiмен наградталған, жалпы ауруға шалдығудың, еңбек ету кезiнде зақым алуының нәтижесiнде және басқа себептерге (құқыққа қайшы келетiндерiнен басқаларына) байланысты мүгедек деп танылған азаматтардың екiншi рет некеге тұрмаған әйелдерiне (күйеулерiне) 30 000 (отыз мың) теңге көлемінде" деген сан мен сөз "15 000 (он бес мың)" деген сан мен сөзге ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение Сарысуского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 42-10 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 5 апреля 2017 года № 14-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 апреля 2017 года № 3381. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 20 декабря 2017 года № 25-6
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 20.12.2017 № 25-6 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 31 марта 2015 года № 42-10 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Сарысускому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2608, опубликовано 18 апреля 2018 года в районной газете "Сарысу" за № 40-41) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
в пункте 7:
- женам (мужьям) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, а также женам (мужьям) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан, награжденных медалью "За оборону Ленинграда" и знаком "Житель блокадного Ленинграда", признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин (за исключением противоправных), которые не вступали в другой брак в размере 30 000 (тридцать тысяч) тенге заменить цифрами и словами "15 000 (пятнадцать тысяч)";

- "1979 жылдың 1 желтоқсаны мен 1989 жылдың желтоқсаны аралығында Ауғанстанға жұмысқа жiберiлген жұмысшылар мен қызметшiлерге 30 000 (отыз мың) теңге көлемінде көрсетіледі" деген сан мен сөз "15 000 (он бес мың)" деген сан мен сөзге ауыстырылсын;
- "1988-1989 жылдардағы Чернобыль атом электростанциясындағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға 30 000 (отыз мың) теңге көлемінде көрсетіледі" деген сан мен сөз "15 000 (он бес мың)" деген сан мен сөзге ауыстырылсын.
7 тармақтың 6 абзацы алынып тасталсын.
8 тармағы:
- ең төмен күнкөріс деңгейінің жеті еселік көлемінен аспайтын орташа табысы бар, әлеуметтік мәні бар туберкулез ауруымен ауырып, амбулаториялық жағдайда ем жалғастырушы тұлғаларға ай сайын 21871 (жиырма бір мың сегіз жүз жетпіс бір) теңге әлеуметтік көмек көрсетіледі." сөздермен толықтырылсын.
9 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ғ. Несіпбай С. Бегеев

- рабочим и служащим, направлявшимся на работу в Афганистан в период с 1 декабря 1979 года по декабрь 1989 года в размере 30 000 (тридцать тысяч) тенге заменить цифрами и словами "15 000 (пятнадцать тысяч)";
- участникам ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1988-1989 годах в размере 30 000 (тридцать тысяч) тенге заменить цифрами и словами "15 000 (пятнадцать тысяч)".
абзац 6 пункта 7 исключить.
пункт 8:
- "лицам, больным социально значимым заболеванием туберкулезом, находящимся на амбулаторном лечении в размере 21871 (двадцать одна тысяча восемьсот семьдесят одна) тенге ежемесячно, имеющим среднедушевой доход, в размере не превышающего семи кратного прожиточного минимума" дополнить словами.
пункт 9 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, финансов, бюджета, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Г. Несипбай С. Бегеев