"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қыркүйектегі № 20-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қыркүйекте № 3532 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3281 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтардағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"8 295 779" сандары "8 345 779" сандарымен ауыстырылсын;
"873 531" сандары "925 158" сандарымен ауыстырылсын;
"12 976" сандары "11 349" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 26 сентября 2017 года № 20-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 сентября 2017 года № 3532
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3281 опубликовано 13 января 2017 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 295 779" заменить цифрами "8 345 779";
цифры "873 531" заменить цифрами "925 158";
цифры "12 976" заменить цифрами "11 349";
в подпункте 2):

"8 555 702" сандары "8 605 702" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Б. Дондаұлы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 қыркүйектегі
№20-4 шешіміне 1 қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№12-3 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

цифры "8 555 702" заменить цифрами "8 605 702";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономики, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Б. Дондаулы С. Бегеев
Приложение № 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№20-4 от 26 cентября 2017 года
Приложение 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№12-3 от 22 декабря 2016года
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

188855
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9395
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15270
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14541
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5448
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
35562
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30910
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
20248
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3200
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3200
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
67970
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30950
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1916
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16454
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1390775
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
271039
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
271039
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
256563
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
242563
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
14000
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8626
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8400
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
226
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

188855
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9395
006
Оказание жилищной помощи
15270
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14541
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5448
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35562
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30910
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
20248
464
Отдел образования района (города областного значения)
3200
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3200
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
67970
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30950
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1916
021
Капитальные расходы государственного органа
350
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16454
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1390775
464
Отдел образования района (города областного значения)
271039
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
271039
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
256563
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
242563
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
14000
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
8626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
8400
005
Капитальные расходы государственного органа
226
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)