"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 24-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 3609 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы № 17-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3595 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3281 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтардағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"8 445 722" сандары "8 476 025" сандарымен ауыстырылсын;
"925 158" сандары "975 134" сандарымен ауыстырылсын;
"11 349" сандары "12 086" сандарымен ауыстырылсын;
"15 493" сандары "9 780" сандарымен ауыстырылсын;
"7 493 722" сандары "7 479 025" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата от 28 ноября 2017 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 32017 года № 3609
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 24 ноября 2017 года № 17-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3595) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3281 опубликовано 13 января 2017 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 445 722" заменить цифрами "8 476 025";
цифры "925 158" заменить цифрами "975 134";
цифры "11 349" заменить цифрами "12 086";
цифры "15 493" заменить цифрами "9 780";
цифры "7 493 722" заменить цифрами "7 479 025";
в подпункте 2):

"8 705 645" сандары "8 735 948" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "8 705 645" заменить цифрами "8 735 948";
Приложения 1 и 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономики, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.

215102
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8979
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13770
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12083
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3154
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
35452
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
30910
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
39481
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3200
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3200
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69577
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32517
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1300
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16454
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
18006
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1382968
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
271039
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
271039
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
300107
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
293404
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
6703
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8906
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8680
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
226
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

215102
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8979
006
Оказание жилищной помощи
13770
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12083
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3154
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35452
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30910
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
39481
464
Отдел образования района (города областного значения)
3200
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3200
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69577
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32517
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1300
021
Капитальные расходы государственного органа
1300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16454
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
18006
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1382968
464
Отдел образования района (города областного значения)
271039
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
271039
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
300107
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
293404
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
6703
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
8906
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
8680
005
Капитальные расходы государственного органа
226
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)