"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 ақпандағы № 14-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 ақпанда № 3311 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнүсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3264 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 қаңтардағы № 1 - 3 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшада:
"9 097 715" сандары "9 232 715" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 56 185" сандары "-191 185" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"56 185" сандар "191 185" сандарымен ауыстырылсын;
"0" сандары "135 000" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12 – 3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы"
Решение маслихата Таласского района Жамбылской области от 14 февраля 2017 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 февраля 2017 года № 3311
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12 – 3 "О районном бюджете на 2017–2019 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 3264, опубликованное в газете "Талас тынысы" 1 января 2017 года № 1 – 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "9 097 715" заменить цифрами "9 232 715";
в подпункте 5):
цифры "- 56 185" заменить цифрами "- 191 185";
в подпункте 6):
цифры "56 185" заменить цифрами "191 185";
цифры "0" заменить цифрами "135 000".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы У.Аманжолова
Мәслихат хатшысы А.Төлебаев
Талас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 14 ақпандағы
№ 14-2 шешіміне 1- қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№12-3 шешіміне 6 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии У.Аманжолова
Секретарь маслихата А.Тулебаев
Приложение - 2 к решению Таласского районного маслихата от 14 февраля 2017 года № 14-2
Приложение - 6 к решению Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы