"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 15-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 наурызда № 3327 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Жамбыл облысы мәслихатының 2017 жылғы 16 ақпандағы "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы № 9-2 шешіміне сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 12–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3264 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 қаңтардағы № 1 - 3 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 097 715" сандары "9 566 095" сандарымен ауыстырылсын;
"2 294 208" сандары "2 762 588" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 232 715" сандары "9 719 709" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 191 185" сандары "-209 799" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"191 185" сандары "209 799" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12 – 3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы"
Решение маслихата Таласского района Жамбылской области от 28 февраля 2017 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 марта 2017 года № 3327
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 16 февраля 2017 года "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" № 7-3 Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12–3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 3264, опубликованное в газете "Талас тынысы" 1 января 2017 года № 1-3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 097 715" заменить цифрами "9 566 095";
цифры "2 294 208" заменить цифрами "2 762 588";
в подпункте 2):
цифры "9 232 715" заменить цифрами "9 719 709";
в подпункте 5):цифры "- 191 185" заменить цифрами "- 209 799";
в подпункте 6):
цифры "191 185" заменить цифрами "209 799";

"135 000" сандары "153 614" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "135 000" заменить цифрами "153 614".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.