"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 17-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 сәурде № 3386 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Жамбыл облысы мәслихатының 2017 жылғы 3 сәуірдегі № 10-4 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы шешіміне сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3264 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 қаңтардағы № 1 - 3 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 566 095" сандары "10 134 924" сандарыменауыстырылсын;
"2 762 588" сандары "3 331 417" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12 – 3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 14 апреля 2017 года № 17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 апреля 2017 года № 3386
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2017 года № 10-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" Таласский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12 – 3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 3264, опубликованное в газете "Талас тынысы" 1января 2017 года №1-3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 566 095" заменить цифрами "10 134 924";
цифры "2 762 588" заменить цифрами "3 331 417";
в подпункте 2):

"9 719 709" сандары "10 288 538" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау алтыншы шақырылған аудандық
мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "9 719 709" заменить цифрами "10 288 538";
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического
развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.