"2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 18-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 маусымда № 3455 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және Жамбыл облысы мәслихатының 2017 жылғы 5 маусымдағы "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы №7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы №11-2 шешіміне сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3264 болып тіркелген, 2017 жылғы 1 қаңтардағы № 1 - 3 "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 134 924" сандары "10 175 219" сандарымен ауыстырылсын;
"16 000" сандары "17 500" сандарымен ауыстырылсын;
"3 331 417" сандары "3 370 212" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 288 538" сандары "10 328 833" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12 – 3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 14 июня 2017 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 июня 2017 года № 3455
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 5 июня 2017 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2016 года №7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" №11-2 Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 12 – 3 "О районном бюджете на 2017 – 2019 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов №3264, опубликованное в газете "Талас тынысы" 1 января 2017 года № 1-3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 134 924" заменить цифрами "10 175 219";
цифры "16 000" заменить цифрами "17 500";
цифры "3 331 417" заменить цифрами "3 370 212";
в подпункте 2):
цифры "10 288 538" заменить цифрами "10 328 833".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2017 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
Д. Маселбеков А. Тулебаев
Талас аудандық мәслихатының
2017 жылғы 14 маусымдағы
№ 18-2 шешіміне 1- қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1- қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Д. Маселбеков А. Тулебаев
Приложение-1 к решению
Таласского районного маслихата
от 14 июня 2017 года №18-2
Приложение-1 к решению
Таласского районного маслихата
от 21 декабря 2016 года №12-3
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

419 442
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
157 292
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 833
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
15 000
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
65 500
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
365
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 083
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14 512
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32 999
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
583 800
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138 742
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 000
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
92 933
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
42 809
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 456
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 456
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
382 497
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
191 021
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 361
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
68 471
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19 143
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
32 462
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
42 198
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22 390
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58 105
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

419 442
464
Отдел образования района (города областного значения)
157 292
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 833
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
15 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
65 500
012
Капитальные расходы государственного органа
365
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 083
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14 512
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 999
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
583 800
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138 742
005
Государственная адресная социальная помощь
3 000
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
92 933
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
42 809
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 456
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 456
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
382 497
002
Программа занятости
191 021
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 361
006
Оказание жилищной помощи
68 471
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19 143
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 451
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32 462
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42 198
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
22 390
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58 105
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения