Көктал ауылдық округінің Көктал ауылындағы Ленин көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы Көктал ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 12 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 желтоқсанда № 3634 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Көктал ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көктал ауылдық округі Көктал ауылындағы Ленин көшесі Тәуелсіздік көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көктал ауылдық
округінің әкімі Р.Қырықбаев

О переименовании улицы Ленин села Коктал Кокталского Сельского округа
Решение акима Кокталского сельского округа Таласского района Жамбылской области от 7 декабря 2017 года №12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 декабря 2017 года № 3634
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с заключением ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 8 декабря 2016 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Кокталского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Ленин села Коктал Кокталского селького округа на улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением настояшего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кокталского
сельского округа Р. Кырыкбаев