Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн 2017 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы VIII сессиясының № 162 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 сәуірде № 4208 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 487-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2017 жылға арналған төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (Ш.А. Осин) және облыс әкімінің орынбасарына (Ш.Қ. Мамалинов) жүктелсін.

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2017 год
Решение VIII сессии Карагандинского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 162. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2017 года № 4208
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2017 год.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии (Осин Ш.А.) и на заместителя акима области (Мамалинов Ш.К.).

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Тукбаева
Облыстық мәслихат хатшысы Р. Абдикеров
Қарағанды облыстық мәслихатының
VIII сессиясының
2017 жылғы 30 наурыздағы
№162 шешімімен
бекітілген
Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2017 жылға арналған төлемақы ставкалары
№ р/р
Арнаулы су пайдалану түрі
Өлшеу бірлігі
Базалықставка, теңге

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Тукбаева
Секретарь областного
маслихата Р. Абдикеров
Утверждены
решением VIII сессии
Карагандинского
областного маслихата
от 30 марта 2017 года № 162
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области на 2017 год
№ пп
Вид специального водопользования
Единица измерения
Базовая ставка, тенге