Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VІ сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 29 маусымдағы IX сессиясының № 199 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 шілдеде № 4294 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының № 131 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4066 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 желтоқсандағы сандағы "Орталық Қазақстан" № 202 (22307), 2016 жылғы 31 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" № 167-168 (22112-22113) газеттерінде, электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 10 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 206906477 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 48973895 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3678110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 5447 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 154249025 мың теңге;
2) шығындар – 206579373 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11036345 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 12768011 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1731666 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 10709241 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10709241 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 11629526 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1861628 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 941343 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2017 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Бұқар жырау, Қарқаралы, Осакаров, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Нұра ауданына – 79 пайыз, Абай ауданына – 83 пайыз, Ақтоғай ауданына – 95 пайыз, Шахтинск қаласына – 99 пайыз, Жаңаарқа ауданына, Сәтбаев қаласына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

О внесении изменений в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение IX сессии Карагандинского областного маслихата от 29 июня 2017 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 июля 2017 года № 4294
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4066, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 31 декабря 2016 года № 202 (22307), "Индустриальная Караганда" от 31 декабря 2016 года № 167-168 (22112-22113), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 206906477 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 48973895 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 3678110 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5447 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 154249025 тыс. тенге;
2) затраты – 206579373 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11036345 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 12768011 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов –1731666 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 10709241 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10709241 тыс. тенге:
поступление займов – 11629526 тыс. тенге;
погашение займов – 1861628 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 941343 тыс. тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Улытауского района – 0 процентов, Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау – по 50 процентов, Нуринского района – 79 процентов, Абайского района – 83 процента, Актогайского района – 95 процентов, города Шахтинск – 99 процентов, Жанааркинского района, города Сатпаев – по 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

2) әлеуметтік салық бойынша:
Ұлытау ауданына – 0 пайыз, Қарағанды қаласына – 48 пайыз, Жезқазған, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалалары – 50 пайыздан, Бұқар жырау ауданына – 65 пайыз, Нұра, Осакаров, Шет аудандары – 70 пайыздан, Балқаш каласына – 72 пайыз, Абай, Қарқаралы аудандары – 85 пайыз, Шахтинск қаласына – 91 пайыз, Ақтоғай, Жаңаарқа аудандары, Сәтбаев қаласына – 100 пайыздан.";
8–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 230853 мың теңге сомасында бекітілсін.";

2) по социальному налогу:
Улытауского района – 0 процентов, города Караганды – 48 процентов, городов Жезказган, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау – по 50 процентов, Бухар-Жырауского района – 65 процентов, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов – по 70 процентов, города Балхаш – 72 процента, Абайского, Каркаралинского районов – 85 процентов, города Шахтинск – 91 процент, Актогайского, Жанааркинского районов, города Сатпаев – по 100 процентов.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2017 год в сумме 230 853 тыс. тенге.";

1142838
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
18561
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6547
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
50201
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
24957
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
5243822
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8017340
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5226137
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3261978
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
647600
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1859558
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
107684
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
592535
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
54601
261
Облыстың білім басқармасы
1964159
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1766559
037
Әлеуметтік сауықтандыру
197600
2
Әлеуметтiк көмек
832021
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
832021
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
832021
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1959182
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1828574
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115829
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9181
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
175
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
78223
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

1142838
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
18561
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6547
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
50201
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
24957
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
5243822
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8017340
1
Социальное обеспечение
5226137
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3261978
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
647600
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1859558
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
107684
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
592535
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
54601
261
Управление образования области
1964159
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1766559
037
Социальная реабилитация
197600
2
Социальная помощь
832021
256
Управление координации занятости и социальных программ области
832021
003
Социальная поддержка инвалидов
832021
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1959182
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1828574
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115829
007
Капитальные расходы государственного органа
9181
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
175
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
78223
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

17000
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
321498
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
23069
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
354827
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
191123
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
52182
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
131540
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
533927
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25031
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25031
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
105577
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105577
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26184628
1
Тұрғын үй шаруашылығы
18854567
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
632141
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
632141
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
67163
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
67163
261
Облыстың білім басқармасы
284453
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
284453
271
Облыстың құрылыс басқармасы
17682079
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2441166
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

17000
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
321498
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
23069
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
354827
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
191123
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
52182
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
131540
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
533927
263
Управление внутренней политики области
25031
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25031
270
Управление по инспекции труда области
105577
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
105577
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26184628
1
Жилищное хозяйство
18854567
253
Управление здравоохранения области
632141
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
632141
256
Управление координации занятости и социальных программ области
67163
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
67163
261
Управление образования области
284453
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
284453
271
Управление строительства области
17682079
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2441166
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

658166
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
17618
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
789177
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
42582
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5182
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
275086
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4260247
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3941326
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
91329
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
293386
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
869859
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
79920
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
2950
060
Жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
374027
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
55031
719
Облыстың ветеринария басқармасы
298677
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59237
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10707
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2480
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

658166
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
17618
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
789177
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
42582
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5182
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
275086
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4260247
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3941326
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
91329
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
293386
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
869859
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
79920
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
2950
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
374027
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
55031
719
Управление ветеринарии области
298677
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
59237
003
Капитальные расходы государственного органа
10707
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2480
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

29052769
Бюджеттік кредиттер
7277962
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15112368
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
1491239
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін
147502
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
16083
Цифрлік білім беру инфрақұрылымын құруға
640227
Облыстың мұғалімдерінің біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға
20000
Білім беру объектілерін материалдық-техникалық нығайтуға және ремонт өткізуге
667427
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
77063
Мәдениет нысандарына жөндеу жүргізуге
77063
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1264853
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
54601
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
321498
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
354827
Әлеуметтік қорғау саласындағы нысандарды жөндеуден өткізуге
10016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
523911
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1890312
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
1871669
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
5943
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға
12700
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9683595
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қаланың көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуін жүргізуге
9683595
Облыстың ветеринария басқармасы
157087
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
103210
Ветеринариялық пунктер үшін интернет байланысын қосуға
25220
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
28657
Облыстың жер қатынастары басқармасы
25310
Ауданның шекарасын өзгерту бойынша жер-кадастрылық жұмысты орындауға
25310
Облыстың мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы
522909
Арнайы техниканы сатып алу
522909
Нысаналы даму трансферттері:
29052769
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
20953621
Спорт объектілерін дамытуға

29052769
Бюджетные кредиты
7277962
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
15112368
в том числе:
Управление образования области
1491239
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
147502
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16083
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
640227
На повышение квалификации и переподготовку учителей области
20000
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
667427
Управление физической культуры и спорта области
Текущие трансферты на развитие поселка Шахан города Шахтинск
Управление культуры, архивов и документации области
77063
На проведение ремонтов объектов культуры
77063
Управление координации занятости и социальных программ области
1264853
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
54601
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
321498
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
354827
На ремонт объектов в сфере социальной защиты
10016
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
523911
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1890312
На жилищно-коммунальное хозяйство
1871669
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
5943
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
12700
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9683595
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
9683595
Управление ветеринарии области
157087
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
103210
На подключение интернет связи для ветеринарных пунктов
25220
На оказание услуг по вакцинации,транспортировки и хранения ветеринарных препаратов
28657
Управление земельных отношений
25310
На выполнение земельно-кадастровых работ по изменению границ района
25310
Управление государственных активов и закупок области
522909
На приобретение специализированной техники
522909
Целевые трансферты на развитие:
29052769
в том числе:
Управление строительства области
20953621
На развитие объектов спорта

311400
Білім беру объектілерін дамытуға
1953974
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
2441166
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
3268413
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1006168
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
11972500
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
525788
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
525788
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7573360
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2261566
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1637358
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін
1512713
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1275215
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
886508
Бюджеттік кредиттер
7277962
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1526620
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
1526620
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5660254
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
5660254
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
91088
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
91088

311400
На развитие объектов образования
1953974
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2441166
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3268413
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1006168
На строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
11972500
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
525788
На развитие транспортной инфраструктуры
525788
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7573360
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
2261566
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1637358
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1512713
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1275215
На развитие коммунального хозяйства
886508
Бюджетные кредиты
7277962
в том числе:
Управление строительства области
1526620
На проектирование и (или) строительство жилья
1526620
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5660254
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5660254
Управление экономики и финансов области
91088
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
91088