Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VІ сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы ХII сессиясының № 252 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 4482 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының № 131 "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4066 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" №202 (22307), 2016 жылғы 31 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" №167-168 (22112-22113) сандағы газеттерінде, электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 10 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 209046867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 47702642 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4263609 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 21399 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 157059217 мың теңге;
2) шығындар – 208115614 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15082930 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 17061161 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1978231 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 92261 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 92261 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 14059416 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14059416 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 16067948 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2099731 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 91199 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2017 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:

О внесении изменений в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение ХII сессии Карагандинского областного маслихата от 30 ноября 2017 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2017 года № 4482
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4066, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 31 декабря 2016 года № 202 (22307), "Индустриальная Караганда" от 31 декабря 2016 года №167-168 (22112-22113), в Эталонном контрольном банке нормативно-правовых актах Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 209046867 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47702642 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 4263609 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21399 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 157059217 тыс. тенге;
2) затраты – 208115614 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15082930 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 17061161 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов –1978231 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 92261 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 92261 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 14059416 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14059416 тыс. тенге:
поступление займов – 16067948 тыс. тенге;
погашение займов – 2099731 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 91199 тыс. тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:

Бұқар жырау, Қарқаралы, Осакаров, Шет аудандарына, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Абай ауданына – 83 пайыз, Балқаш қаласына – 88 пайыз, Нұра ауданына – 93 пайыз, Ақтоғай ауданына – 95 пайыз, Ұлытау ауданына, Шахтинск қаласына – 99 пайыздан, Жаңаарқа ауданына, Сәтбаев қаласына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша:
Қарағанды қаласына – 48 пайыз, Жезқазған, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Бұқар жырау ауданына – 65 пайыз, Нұра, Осакаров аудандарына – 70 пайыздан, Шет ауданына – 73 пайыз, Балқаш каласына – 83 пайыз, Қарқаралы ауданына – 85 пайыз, Шахтинск қаласына – 91 пайыз, Абай ауданына – 96 пайыз, Ұлытау ауданына – 99 пайыз, Ақтоғай, Жаңаарқа аудандарына, Сәтбаев қаласына – 100 пайыздан.";
8 – тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 135074 мың теңге сомасында бекітілсін.";
нұсқалған шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Осакаровского, Шетского районов, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау – по 50 процентов, Абайского района – 83 процента, города Балхаш – 88 процентов, Нуринского района – 93 процента, Актогайского района – 95 процентов, Улытауского района, города Шахтинск – по 99 процентов, Жанааркинского района, города Сатпаев – по 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
2) по социальному налогу:
города Караганды – 48 процентов, городов Жезказган, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау – по 50 процентов, Бухар-Жырауского района – 65 процентов, Нуринского, Осакаровского районов – по 70 процентов, Шетского района – 73 процента, города Балхаш – 83 процента, Каркаралинского района – 85 процентов, города Шахтинск – 91 процент, Абайского района – 96 процентов, Улытауского района – 99 процентов, Актогайского, Жанааркинского районов, города Сатпаев – по 100 процентов.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2017 год в сумме 135074 тыс. тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
857898
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
558020
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
177481
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
719870
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
719870
3
Мамандандырылған медициналық көмек
12506465
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12506465
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6123107
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
648429
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1280055
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
516500
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1207073
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
685764
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1970005
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
75532
4
Емханалар
5008957
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5008957
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4476589
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
481386
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
50982
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2796451
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2796451
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2742546
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
53905
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5923544
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5923544
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
857898
006
Услуги по охране материнства и детства
558020
007
Пропаганда здорового образа жизни
177481
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
719870
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
719870
3
Специализированная медицинская помощь
12506465
253
Управление здравоохранения области
12506465
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6123107
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
648429
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1280055
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
516500
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1207073
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
685764
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1970005
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
75532
4
Поликлиники
5008957
253
Управление здравоохранения области
5008957
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4476589
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
481386
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
50982
5
Другие виды медицинской помощи
2796451
253
Управление здравоохранения области
2796451
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2742546
029
Областные базы спецмедснабжения
53905
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5923544
253
Управление здравоохранения области
5923544
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

200593
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
1025106
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
18561
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6547
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
49854
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
24061
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4598822
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7861637
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5179338
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3216433
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
652310
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1843567
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
92277
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
579633
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
48646
261
Облыстың білім басқармасы
1962905
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1765964
037
Әлеуметтік сауықтандыру
196941
2
Әлеуметтiк көмек
832021
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
832021
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
832021
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1850278
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1722176
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118741
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9181
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

200593
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
1025106
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
18561
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6547
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
49854
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
24061
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4598822
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7861637
1
Социальное обеспечение
5179338
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3216433
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
652310
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1843567
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
92277
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
579633
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
48646
261
Управление образования области
1962905
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1765964
037
Социальная реабилитация
196941
2
Социальная помощь
832021
256
Управление координации занятости и социальных программ области
832021
003
Социальная поддержка инвалидов
832021
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1850278
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1722176
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
118741
007
Капитальные расходы государственного органа
9181
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

118
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
66834
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
15560
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
317733
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
23019
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
246160
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
191123
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
60872
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
160487
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
512348
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25031
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25031
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
103071
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
103071
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12856823
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5916110
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
656141
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
656141
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
72074
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
72074
261
Облыстың білім басқармасы
252791
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
252791
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
125842
016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

118
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
66834
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
15560
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
317733
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
23019
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
246160
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
191123
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
60872
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
160487
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
512348
263
Управление внутренней политики области
25031
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25031
270
Управление по инспекции труда области
103071
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
103071
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12856823
1
Жилищное хозяйство
5916110
253
Управление здравоохранения области
656141
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
656141
256
Управление координации занятости и социальных программ области
72074
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
72074
261
Управление образования области
252791
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
252791
273
Управление культуры, архивов и документации области
125842
016
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

190582
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
207325
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
11950
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1136536
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
42582
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5182
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
425690
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5460247
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4975883
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
57550
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
308803
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
939859
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
61290
060
Жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
2790
719
Облыстың ветеринария басқармасы
253775
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59612
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10294
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2480
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

190582
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
207325
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
11950
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1136536
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
42582
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5182
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
425690
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5460247
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4975883
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
57550
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
308803
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
939859
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
61290
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2790
719
Управление ветеринарии области
253775
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
59612
003
Капитальные расходы государственного органа
10294
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2480
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

55429100
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15912646
Нысаналы даму трансферттері
27292142
Бюджеттік кредиттер
12224312
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15912646
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
2138964
Тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін
89495
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
16083
Цифрлік білім беру инфрақұрылымын құруға
632775
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
1276125
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
124486
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
114399
Мәдениет нысандарына жөндеу жүргізуге
60857
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
53542
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
50566
Спорт объектілерін материалдық-техникалық базасын нығайту және күтіп-ұстауға
24008
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
26558
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1124887
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
48646
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға
317733
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
246160
Әлеуметтік қорғау саласындағы нысандарды жөндеуден өткізуге
10016
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
502332
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2075933
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
1854869
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
2981
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
218083
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9771734
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қаланың көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуін жүргізуге

55429100
в том числе:
Целевые текущие трансферты
15912646
Целевые трансферты на развитие
27292142
Бюджетные кредиты
12224312
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
15912646
в том числе:
Управление образования области
2138964
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
89495
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16083
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
632775
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
1276125
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
124486
Управление культуры, архивов и документации области
114399
На проведение ремонтов объектов культуры
60857
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
53542
Управление физической культуры и спорта области
50566
На содержание и укрепление материально-технической базы объектов спорта
24008
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26558
Управление координации занятости и социальных программ области
1124887
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
48646
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
317733
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
246160
На ремонт объектов в сфере социальной защиты
10016
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
502332
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2075933
На жилищно-коммунальное хозяйство
1854869
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
2981
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
218083
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9771734
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов

9707435
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
64299
Облыстың ветеринария басқармасы
124918
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
76382
Ветеринариялық пунктер үшін интернет байланысын қосуға
19879
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау
28657
Облыстың жер қатынастары басқармасы
25310
Ауданның шекарасын өзгерту бойынша жер-кадастрылық жұмысты орындауға
25310
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
485935
Арнайы техниканы сатып алу
485935
Нысаналы даму трансферттері:
27292142
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
21411897
Спорт объектілерін дамытуға
311400
Білім беру объектілерін дамытуға
1999347
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
2176885
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
2565700
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1343176
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
13015389
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
323155
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
323155
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5557090
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1971769
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
1370556
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін
1368308
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
21195
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
825262
Бюджеттік кредиттер
12224312
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6726620
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
6726620
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4898676
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
4898676
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
91088
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
91088
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
507928
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
507928

9707435
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
64299
Управление ветеринарии области
124918
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
76382
На подключение интернет связи для ветеринарных пунктов
19879
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
28657
Управление земельных отношений
25310
На выполнение земельно-кадастровых работ по изменению границ района
25310
Управление экономики и бюджетного планирования области
485935
На приобретение специализированной техники
485935
Целевые трансферты на развитие:
27292142
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
21411897
На развитие объектов спорта
311400
На развитие объектов образования
1999347
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2176885
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2565700
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1343176
На строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
13015389
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
323155
На развитие транспортной инфраструктуры
323155
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5557090
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
1971769
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1370556
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1368308
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
21195
На развитие коммунального хозяйства
825262
Бюджетные кредиты
12224312
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6726620
На проектирование и (или) строительство жилья
6726620
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4898676
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4898676
Управление экономики и бюджетного планирования области
91088
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
91088
Управление сельского хозяйства области
507928
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
507928